Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 23.11.2004 |
| IČO | 26946718 |
| Datová schránka | ipmz37s |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 14 smluv za celkem 4 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům dětí a mládeže Šuplík Kadaň, ul. Jana Roháče 1381 | 1 | 362 241 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S-GUIDE, s.r.o. | 1 | 362 241 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 2 | 685 617 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům dětí a mládeže Šuplík Kadaň, ul. Jana Roháče 1381 | 2 | 685 617 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S-GUIDE, s.r.o. | 2 | 685 617 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 195 716 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Kadaň, Na Podlesí 1480, okr. Chomutov | 1 | 195 716 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S-GUIDE, s.r.o. | 1 | 195 716 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 223 683 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům dětí a mládeže Šuplík Kadaň, ul. Jana Roháče 1381 | 1 | 223 683 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S-GUIDE, s.r.o. | 2 | 223 683 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 661 870 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 654 016 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Bruntál, Rýmařovská 15, příspěvková organizace | 2 | 1 315 886 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S-GUIDE, s.r.o. | 2 | 1 315 886 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 46 | 16 098 588 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 557 908 Kč |
| Zdravotní péče | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 3 | 557 908 Kč |
| Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín, příspěvková organizace | 1 | 267 300 Kč |
| Slatinné lázně Třeboň s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S-GUIDE, s.r.o. | 6 | 825 208 Kč |