Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 01.01.2005 |
| IČO | 26947765 |
| Datová schránka | upvgppq |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 23 smluv za celkem 12 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Bučovice | 1 | 226 754 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOMAS holding, a.s. | 1 | 226 754 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 3 871 926 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vyškov | 1 | 3 871 926 Kč |
| Město Bučovice | 3 | 432 471 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOMAS holding, a.s. | 4 | 4 304 397 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 257 314 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Bučovice | 4 | 601 559 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOMAS holding, a.s. | 4 | 601 559 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 164 843 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ResponoCom s.r.o. | 1 | 164 843 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOMAS holding, a.s. | 1 | 164 843 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 480 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 363 000 Kč |
| Město Slavkov u Brna | 1 | 117 000 Kč |
| Město Bučovice | 1 | 116 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOMAS holding, a.s. | 3 | 596 160 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 2 624 336 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vyškov | 1 | 2 624 336 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOMAS holding, a.s. | 1 | 2 624 336 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 118 140 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Slavkov u Brna | 1 | 118 140 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOMAS holding, a.s. | 1 | 118 140 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 849 965 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 433 664 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 416 301 Kč |
| RESPONO, a.s. | 1 | 241 942 Kč |
| Město Slavkov u Brna | 1 | 76 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOMAS holding, a.s. | 4 | 1 168 406 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 1 | 500 940 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 394 460 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 500 940 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 394 460 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOMAS holding, a.s. | 2 | 895 400 Kč |