Soukromá firma. Spolek.
| Založeno | 16.11.2005 |
| IČO | 27012409 |
| Datová schránka | 7d3a6tf |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 14 smluv za celkem 3 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 1 | 79 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IRON Fighters, z.s. | 1 | 79 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 79 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 1 | 79 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IRON Fighters, z.s. | 1 | 79 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 1 322 067 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 1 | 1 200 000 Kč |
| Liberecký kraj | 1 | 122 067 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IRON Fighters, z.s. | 2 | 1 322 067 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 250 622 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 1 | 173 000 Kč |
| Liberecký kraj | 1 | 77 622 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IRON Fighters, z.s. | 2 | 250 622 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 401 280 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liberecký kraj | 1 | 203 280 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 2 | 198 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IRON Fighters, z.s. | 3 | 401 280 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 215 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 1 | 215 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IRON Fighters, z.s. | 1 | 215 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 185 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 1 | 185 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IRON Fighters, z.s. | 2 | 185 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 484 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 1 | 363 000 Kč |
| Liberecký kraj | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IRON Fighters, z.s. | 2 | 484 000 Kč |