Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 03.09.2003 |
| IČO | 27085392 |
| Datová schránka | c8enwye |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 28 smluv za celkem 8 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Kadaň s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M-PROject CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 2 473 482 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Kadaň s.r.o. | 3 | 2 394 832 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 78 650 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M-PROject CZ s.r.o. | 4 | 2 473 482 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 232 683 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 72 358 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Kadaň s.r.o. | 6 | 1 330 758 Kč |
| Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 232 683 Kč |
| Univerzita Karlova | 2 | 151 008 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M-PROject CZ s.r.o. | 9 | 1 714 449 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 130 438 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Karlova | 1 | 130 438 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M-PROject CZ s.r.o. | 1 | 130 438 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 712 690 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Bulovka | 1 | 712 690 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M-PROject CZ s.r.o. | 1 | 712 690 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 499 367 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 136 246 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Mělník | 1 | 387 805 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 1 | 136 246 Kč |
| Městská část Praha 3 | 1 | 111 562 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M-PROject CZ s.r.o. | 3 | 635 613 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 765 688 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Na Homolce | 2 | 611 655 Kč |
| Město Mělník | 1 | 475 288 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M-PROject CZ s.r.o. | 3 | 1 086 943 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 116 | 47 712 962 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Na Homolce | 2 | 557 810 Kč |
| Městská část Praha 22 | 1 | 417 450 Kč |
| Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání | 2 | 216 590 Kč |
| Univerzita Karlova | 2 | 78 892 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M-PROject CZ s.r.o. | 7 | 1 270 742 Kč |