Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 26.11.2003 |
| IČO | 27097731 |
| Datová schránka | g38sygg |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 19 smluv za celkem 5 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEPO s.r.o. | 1 | 895 400 Kč |
| Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace | 1 | 140 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOP N & V s.r.o. | 2 | 1 035 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace | 2 | 532 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOP N & V s.r.o. | 2 | 532 500 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnický materiál | 1 | 895 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEPO s.r.o. | 1 | 895 400 Kč |
| Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace | 2 | 700 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOP N & V s.r.o. | 3 | 1 595 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace | 1 | 423 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOP N & V s.r.o. | 1 | 423 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnický materiál | 2 | 447 700 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 78 870 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace | 4 | 728 035 Kč |
| TEPO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOP N & V s.r.o. | 5 | 728 035 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnický materiál | 13 | 6 267 800 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEPO s.r.o. | 1 | 895 400 Kč |
| Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace | 2 | 194 950 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOP N & V s.r.o. | 4 | 1 090 350 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čisticí výrobky | 5 | 435 480 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace | 1 | 120 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOP N & V s.r.o. | 1 | 120 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace | 2 | 225 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOP N & V s.r.o. | 2 | 225 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno - Vrapice, příspěvková organizace | 1 | 95 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOP N & V s.r.o. | 1 | 95 000 Kč |