Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 16.11.2005 |
| IČO | 27280560 |
| Datová schránka | 6xzw797 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 33 smluv za celkem 32 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 2 | 220 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 220 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GT Construct s.r.o. | 2 | 220 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 2 | 406 560 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 98 579 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 406 560 Kč |
| Centrum sociálních služeb Děčín, příspěvková organizace | 1 | 98 579 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GT Construct s.r.o. | 3 | 505 139 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 98 010 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Děčín VI, Školní 1544/5, příspěvková organizace | 1 | 98 010 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GT Construct s.r.o. | 1 | 98 010 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 14 | 1 090 500 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 452 312 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 14 | 1 090 500 Kč |
| Integrované centrum pro osoby se zdravotním postižením Horní Poustevna | 1 | 452 312 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GT Construct s.r.o. | 15 | 1 542 812 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 26 837 222 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 26 837 222 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GT Construct s.r.o. | 1 | 26 837 222 Kč |
| Building & Law, spol. s r.o. | 1 | 26 837 222 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 120 081 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 72 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Integrované centrum pro osoby se zdravotním postižením Horní Poustevna | 2 | 1 120 081 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 72 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GT Construct s.r.o. | 3 | 1 192 081 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 42 | 284 359 858 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 192 390 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Integrované centrum pro osoby se zdravotním postižením Horní Poustevna | 2 | 263 710 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 192 390 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GT Construct s.r.o. | 3 | 456 100 Kč |
| Integrované centrum pro osoby se zdravotním postižením Horní Poustevna | 2 | 263 710 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 217 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 217 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GT Construct s.r.o. | 1 | 217 800 Kč |