Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 19.06.2006 |
| IČO | 27297152 |
| Datová schránka | 4yqsg5p |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 68 smluv za celkem 16 mil. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 305 354 Kč |
| Zdravotní péče | 2 | 300 736 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 167 690 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 101 680 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 98 220 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Revmatologický ústav | 2 | 770 737 Kč |
| Základní škola Děčín II, Kamenická 1145 , příspěvková organizace | 1 | 305 354 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 2 | 300 736 Kč |
| Děčínská sportovní, příspěvková organizace | 3 | 289 977 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25 , příspěvková organizace | 1 | 101 680 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Painting Pro s.r.o. | 9 | 1 768 484 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 1 | 602 421 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 170 095 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 118 507 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Revmatologický ústav | 1 | 602 421 Kč |
| Integrované centrum pro osoby se zdravotním postižením Horní Poustevna | 3 | 336 106 Kč |
| Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147, příspěvková organizace | 1 | 170 095 Kč |
| Děčínská sportovní, příspěvková organizace | 2 | 139 984 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 118 822 Kč |
| 47274689 | 1 | 118 507 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Painting Pro s.r.o. | 9 | 1 485 936 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 116 905 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 602 421 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 180 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 64 752 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Integrované centrum pro osoby se zdravotním postižením Horní Poustevna | 2 | 1 116 905 Kč |
| Revmatologický ústav | 2 | 669 354 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 180 000 Kč |
| Statutární město Děčín | 1 | 90 739 Kč |
| Výchovný ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola, střední škola a školní jídelna, Děčín XXXII, Vítězství 70 | 1 | 64 752 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Painting Pro s.r.o. | 9 | 2 121 750 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 23 | 4 777 310 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 765 950 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 192 928 Kč |
| Sociální služby | 1 | 84 296 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Integrované centrum pro osoby se zdravotním postižením Horní Poustevna | 5 | 933 406 Kč |
| Revmatologický ústav | 3 | 671 401 Kč |
| Děčínská sportovní, příspěvková organizace | 1 | 68 969 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Painting Pro s.r.o. | 9 | 1 673 777 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 46 | 17 870 422 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 372 161 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 307 000 Kč |
| Sociální péče | 1 | 226 214 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Revmatologický ústav | 2 | 650 354 Kč |
| Integrované centrum pro osoby se zdravotním postižením Horní Poustevna | 1 | 372 161 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 307 000 Kč |
| Centrum sociálních služeb Děčín, příspěvková organizace | 1 | 226 214 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Painting Pro s.r.o. | 6 | 1 555 729 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 432 010 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 95 254 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Integrované centrum pro osoby se zdravotním postižením Horní Poustevna | 3 | 540 117 Kč |
| Děčínská sportovní, příspěvková organizace | 1 | 95 254 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Painting Pro s.r.o. | 4 | 635 371 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 23 | 1 969 043 Kč |
| Sociální služby | 12 | 1 045 355 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 323 823 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 117 733 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Painting Pro s.r.o. | 8 | 960 429 Kč |
| Integrované centrum pro osoby se zdravotním postižením Horní Poustevna | 1 | 91 639 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 12 | 1 477 034 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 954 900 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 4 | 834 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 4 | 834 900 Kč |
| Integrované centrum pro osoby se zdravotním postižením Horní Poustevna | 2 | 594 916 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25 , příspěvková organizace | 1 | 473 665 Kč |
| Základní škola Děčín II, Kamenická 1145 , příspěvková organizace | 1 | 181 971 Kč |
| Děčínská sportovní, příspěvková organizace | 1 | 95 254 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Painting Pro s.r.o. | 9 | 2 180 706 Kč |
| Integrované centrum pro osoby se zdravotním postižením Horní Poustevna | 1 | 481 235 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 144 | 44 903 634 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 2 359 500 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 255 698 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 188 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Revmatologický ústav | 2 | 2 615 198 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25 , příspěvková organizace | 1 | 199 977 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 188 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Painting Pro s.r.o. | 4 | 3 003 935 Kč |