Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 29.11.2006 |
| IČO | 27308138 |
| Datová schránka | aubv55b |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 30 smluv za celkem 9 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Litoměřice | 2 | 774 598 Kč |
| Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace | 1 | 267 047 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GP-Services s.r.o. | 3 | 1 041 645 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 300 334 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 293 025 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 191 216 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 153 998 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 300 334 Kč |
| Příspěvková organizace Městská sportovní zařízení v Litoměřicích | 1 | 191 216 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 161 644 Kč |
| Město Kadaň | 1 | 153 998 Kč |
| Město Litoměřice | 1 | 131 381 Kč |
| Památník Terezín | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GP-Services s.r.o. | 6 | 999 074 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 139 459 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Litoměřice | 1 | 139 459 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GP-Services s.r.o. | 1 | 139 459 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 2 406 014 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Památník Terezín | 1 | 2 406 014 Kč |
| Příspěvková organizace Městská sportovní zařízení v Litoměřicích | 2 | 239 701 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GP-Services s.r.o. | 3 | 2 645 715 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 596 591 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 317 283 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Památník Terezín | 2 | 596 591 Kč |
| Příspěvková organizace Městská sportovní zařízení v Litoměřicích | 3 | 489 824 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GP-Services s.r.o. | 5 | 1 086 415 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Památník Terezín | 1 | 2 594 932 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GP-Services s.r.o. | 2 | 2 594 932 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 180 825 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Litoměřice | 1 | 180 825 Kč |
| Příspěvková organizace Městská sportovní zařízení v Litoměřicích | 1 | 72 588 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GP-Services s.r.o. | 3 | 253 413 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 187 350 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Litoměřice | 1 | 187 350 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GP-Services s.r.o. | 1 | 187 350 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 61 | 43 639 163 Kč |
| Stavebnictví | 106 | 21 241 281 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 75 273 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Památník Terezín | 1 | 479 741 Kč |
| Centrum sociální pomoci Litoměřice, příspěvková organizace | 1 | 282 531 Kč |
| Krajská hygienická stanice Ústeckého kraje se sídlem v Ústí nad Labem | 1 | 75 273 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 61 660 Kč |
| Tepelné hospodářství města Lovosic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GP-Services s.r.o. | 5 | 899 205 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Památník Terezín | 2 | 237 112 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GP-Services s.r.o. | 2 | 237 112 Kč |