Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 28.12.2007 |
| IČO | 27341585 |
| Datová schránka | zgxaxvn |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 16 smluv za celkem 2 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská doprava Teplice, p.o. | 1 | 182 710 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| V-KLIMA s.r.o. | 1 | 182 710 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 353 320 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 136 730 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem | 1 | 353 320 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 | 156 090 Kč |
| Městský obvod Ústí nad Labem-Neštěmice | 1 | 136 730 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| V-KLIMA s.r.o. | 3 | 646 140 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 153 331 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 110 110 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPORTARÉNA TEPLICE příspěvková organizace | 1 | 263 323 Kč |
| Vysoká škola chemicko-technologická v Praze | 1 | 110 110 Kč |
| Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 84 942 Kč |
| Technické služby města Lovosice, příspěvková organizace | 1 | 68 389 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| V-KLIMA s.r.o. | 4 | 526 764 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní péče | 1 | 103 810 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 66 572 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 103 810 Kč |
| Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 66 572 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| V-KLIMA s.r.o. | 2 | 170 382 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 421 818 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 421 818 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| V-KLIMA s.r.o. | 1 | 421 818 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 77 288 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPORTARÉNA TEPLICE příspěvková organizace | 1 | 77 288 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| V-KLIMA s.r.o. | 1 | 77 288 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 13 | 885 613 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 2 468 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 52 030 Kč |
| Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 3 | 8 468 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| V-KLIMA s.r.o. | 4 | 60 498 Kč |