Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 29.01.2008 |
| IČO | 27346765 |
| Datová schránka | ztjstwc |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 45 smluv za celkem 6 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 134 945 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 3 | 291 200 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 158 426 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Penax - Petr Sýba s.r.o. | 4 | 449 626 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 229 244 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 107 968 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 90 931 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 7 | 701 124 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 158 589 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Penax - Petr Sýba s.r.o. | 9 | 859 713 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 10 | 884 626 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 373 409 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 3 | 227 000 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 70 591 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 8 | 633 750 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 132 409 Kč |
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 1 | 70 591 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Penax - Petr Sýba s.r.o. | 10 | 836 750 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 3 | 243 540 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 151 845 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 69 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 6 | 514 385 Kč |
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 1 | 69 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Penax - Petr Sýba s.r.o. | 7 | 583 685 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 80 634 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 1 | 80 634 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Penax - Petr Sýba s.r.o. | 1 | 80 634 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 181 500 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 71 354 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 2 | 181 500 Kč |
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 1 | 71 354 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Penax - Petr Sýba s.r.o. | 3 | 252 854 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 139 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 139 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Penax - Petr Sýba s.r.o. | 1 | 139 500 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 100 | 9 410 054 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 210 409 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa státních hmotných rezerv | 2 | 1 142 409 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 291 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Penax - Petr Sýba s.r.o. | 4 | 1 433 409 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 69 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 1 | 69 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Penax - Petr Sýba s.r.o. | 1 | 69 450 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 93 | 17 426 575 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 63 934 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa státních hmotných rezerv | 3 | 833 888 Kč |
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 1 | 63 934 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Penax - Petr Sýba s.r.o. | 4 | 897 822 Kč |