Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 01.09.2005 |
| IČO | 27373754 |
| Datová schránka | qkj32nu |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 20 smluv za celkem 2 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 261 360 Kč |
| Centrum pro seniory, příspěvková organizace | 1 | 238 346 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAINSBY s.r.o. | 2 | 499 706 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 119 243 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 266 200 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 119 243 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAINSBY s.r.o. | 2 | 385 443 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 192 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 2 | 192 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAINSBY s.r.o. | 2 | 192 300 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 68 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 2 | 151 000 Kč |
| Sociální služby Haná, příspěvková organizace | 1 | 85 311 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAINSBY s.r.o. | 3 | 236 311 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 347 587 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 91 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obchodní akademie Kroměříž | 1 | 347 587 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 91 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAINSBY s.r.o. | 2 | 438 587 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 2 067 015 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 18 | 1 564 700 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 99 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obchodní akademie Kroměříž | 2 | 219 587 Kč |
| Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž | 1 | 199 695 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 2 | 159 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAINSBY s.r.o. | 5 | 578 782 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 538 519 Kč |
| Zemědělství | 1 | 86 805 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoké učení technické v Brně | 2 | 218 248 Kč |
| Město Bystřice pod Hostýnem | 1 | 154 780 Kč |
| Centrum pro seniory, příspěvková organizace | 1 | 139 719 Kč |
| Město Valašské Meziříčí | 1 | 86 805 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAINSBY s.r.o. | 6 | 599 552 Kč |