Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 11.01.2006 |
| IČO | 27414477 |
| Datová schránka | ujr7p4s |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 134 smluv za celkem 22 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Potraviny | 2 | 1 002 500 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 0 Kč |
| Sociální péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Garant Food Service s.r.o. | 9 | 1 551 300 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 54,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Potraviny | 6 | 280 000 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Garant Food Service s.r.o. | 11 | 280 000 Kč |
| Mateřská škola, Chrudim 3, Sv. Čecha 345 | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Potraviny | 8 | 452 500 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Garant Food Service s.r.o. | 11 | 573 500 Kč |
| Mateřská škola Pardubice-Dubina, Erno Košťála 991 | 1 | 0 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Vrchotovy Janovice | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Potraviny | 7 | 3 936 329 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Garant Food Service s.r.o. | 9 | 3 936 329 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 46,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 1 | 1 815 000 Kč |
| Potraviny | 12 | 1 258 300 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 655 500 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 345 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Garant Food Service s.r.o. | 15 | 4 073 800 Kč |
| Základní škola Pardubice-Svítkov, Školní 748 | 1 | 0 Kč |
| Fakultní základní škola, Praha 9 - Horní Počernice, Chodovická 2250 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Potraviny | 10 | 1 054 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 65 579 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 60 501 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Garant Food Service s.r.o. | 16 | 1 180 080 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 44,44 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Potraviny | 2 | 2 662 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 306 130 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 188 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Garant Food Service s.r.o. | 9 | 3 156 130 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 57,14 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Potraviny | 11 | 1 947 387 Kč |
| Leciva | 1 | 1 210 000 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 200 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Garant Food Service s.r.o. | 14 | 3 357 387 Kč |
| Základní škola Turnov, Skálova 600, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 40,91 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 9 | 2 083 749 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 900 000 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 669 358 Kč |
| Potraviny | 5 | 255 028 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Garant Food Service s.r.o. | 22 | 3 908 135 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 75,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 7 | 522 600 Kč |
| Potraviny | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Garant Food Service s.r.o. | 12 | 522 600 Kč |