Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 03.03.2006 |
| IČO | 27428907 |
| Datová schránka | 7gm27jn |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 37 smluv za celkem 10 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 696 960 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Taneční konzervatoř hlavního města Prahy, Praha 1, Křížovnická 7 | 1 | 696 960 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| e-invent s.r.o. | 1 | 696 960 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 3 | 1 061 661 Kč |
| IT | 1 | 248 764 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola dopravní, a.s. | 3 | 901 075 Kč |
| Základní škola, Praha 10, Nad Vodovodem 460/81, příspěvková organizace | 1 | 409 350 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| e-invent s.r.o. | 4 | 1 310 425 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 5 | 312 127 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 137 935 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola dopravní, a.s. | 3 | 170 557 Kč |
| Městská část Praha 2 | 2 | 141 570 Kč |
| Základní škola, Praha 10, U Roháčových kasáren 1381/19, příspěvková organizace | 1 | 137 935 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| e-invent s.r.o. | 6 | 450 062 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 1 250 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 568 650 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 75 383 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 10, Nad Vodovodem 460/81, příspěvková organizace | 1 | 1 250 000 Kč |
| Základní škola, Praha 10, U Roháčových kasáren 1381/19, příspěvková organizace | 1 | 568 650 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 75 383 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| e-invent s.r.o. | 3 | 1 894 033 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 188 760 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 75 383 Kč |
| IT Hardware | 1 | 13 939 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 5 | 1 | 188 760 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 75 383 Kč |
| Základní škola, Praha 10, U Roháčových kasáren 1381/19, příspěvková organizace | 1 | 13 939 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| e-invent s.r.o. | 3 | 278 082 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 9 | 1 199 748 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola, Praha 10, U Roháčových kasáren 1381/19, příspěvková organizace | 2 | 234 204 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| e-invent s.r.o. | 3 | 234 204 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 3 | 3 418 455 Kč |
| IT Hardware | 2 | 143 966 Kč |
| Kancelář | 1 | 99 608 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 5 | 3 | 3 418 455 Kč |
| Základní škola, Praha 10, U Roháčových kasáren 1381/19, příspěvková organizace | 2 | 143 966 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 99 608 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| e-invent s.r.o. | 6 | 3 662 029 Kč |
| Pražská energetika, a.s. | 1 | 1 066 087 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Telco | 1 | 89 038 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 89 038 Kč |
| Základní škola, Praha 10, Nad Vodovodem 460/81, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| e-invent s.r.o. | 2 | 89 038 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 85 | 41 570 842 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| České vysoké učení technické v Praze | 5 | 724 651 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| e-invent s.r.o. | 5 | 724 651 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 50 | 12 592 672 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 81 021 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 1 | 81 021 Kč |
| Základní škola, Praha 10, U Roháčových kasáren 1381/19, příspěvková organizace | 1 | 75 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| e-invent s.r.o. | 2 | 156 181 Kč |