Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Statek Šafář s.r.o. - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.

Založeno 05.04.2005
IČO 27472019
Datová schránka iv8jwk3

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u Statek Šafář s.r.o. Upozornit u subjektu + v jedné dceřiné společnosti

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro Statek Šafář s.r.o.

Všechny smlouvy: 21 smluv za celkem 931 106 Kč;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 2 smlouvy za celkem 0 Kč.
  • Celkem 100,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 2 smlouvy za celkem 0 Kč.
  • Celkem 100,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 100,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Dary a dotace20 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s.20 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Statek Šafář s.r.o.20 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 5 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 5 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Dary a dotace50 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s.50 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Statek Šafář s.r.o.50 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 1 smlouva za celkem 0 Kč.
  • Celkem 100,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 1 smlouva za celkem 0 Kč.
  • Celkem 100,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 100,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Dary a dotace10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Statek Šafář s.r.o.10 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 2 smlouvy za celkem 127 704 Kč.
  • Celkem 50,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 2 smlouvy za celkem 127 704 Kč.
  • Celkem 50,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2021

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 50,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Zemědělství1127 704 Kč
Dary a dotace10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky1127 704 Kč
Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Statek Šafář s.r.o.2127 704 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 5 smluv za celkem 349 429 Kč.
  • Celkem 60,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 5 smluv za celkem 349 429 Kč.
  • Celkem 60,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2020

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 3 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 60,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Zemědělství2349 429 Kč
Bankovní služby a poplatky20 Kč
Dary a dotace10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky2349 429 Kč
Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s.30 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Statek Šafář s.r.o.5349 429 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 3 smlouvy za celkem 70 483 Kč.
  • Celkem 66,7 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 3 smlouvy za celkem 70 483 Kč.
  • Celkem 66,7 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2019

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 66,67 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Zemědělství131 979 015 Kč
Bankovní služby a poplatky100 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky170 483 Kč
Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s.20 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Statek Šafář s.r.o.370 483 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 2 smlouvy za celkem 383 490 Kč.
  • Celkem 50,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 2 smlouvy za celkem 383 490 Kč.
  • Celkem 50,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2018

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 50,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Dary a dotace2383 490 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s.2383 490 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Statek Šafář s.r.o.2383 490 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 1 smlouva za celkem 0 Kč.
  • Celkem 100,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 1 smlouva za celkem 0 Kč.
  • Celkem 100,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2017

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 100,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2017

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Dary a dotace491 533 960 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Statek Šafář s.r.o.10 Kč



}