Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 14.12.2005 |
| IČO | 27486311 |
| Datová schránka | npicayb |
Všechny smlouvy: 2 smlouvy za celkem 250 662 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 90 924 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Letecké služby Hradec Králové a.s. | 1 | 90 924 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Xair s.r.o. | 1 | 90 924 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 159 738 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 159 738 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Xair s.r.o. | 1 | 159 738 Kč |