Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 30.09.2007 |
| IČO | 27523586 |
| Datová schránka | nanvuxe |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 30 smluv za celkem 110 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 81 312 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 2 | 81 312 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CICERO Stapro Group s.r.o. | 2 | 81 312 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 4 | 863 940 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 122 997 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 4 | 863 940 Kč |
| Tiskárna Ministerstva vnitra | 1 | 122 997 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CICERO Stapro Group s.r.o. | 5 | 986 937 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CICERO Stapro Group s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 33 | 6 911 520 Kč |
| IT | 3 | 2 227 162 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 4 | 2 112 212 Kč |
| Tiskárna Ministerstva vnitra | 1 | 114 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CICERO Stapro Group s.r.o. | 5 | 2 227 162 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CICERO Stapro Group s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 16 399 512 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo průmyslu a obchodu | 3 | 16 399 512 Kč |
| Univerzita Pardubice | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CICERO Stapro Group s.r.o. | 6 | 16 399 512 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 27 | 35 344 559 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 19 558 290 Kč |
| IT | 33 | 17 817 298 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo průmyslu a obchodu | 2 | 33 290 918 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 3 | 18 330 895 Kč |
| Univerzita Pardubice | 1 | 2 630 540 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CICERO Stapro Group s.r.o. | 6 | 54 252 353 Kč |