Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 21.02.2008 |
| IČO | 27534014 |
| Datová schránka | 6md6ix9 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 88 smluv za celkem 40 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 237 160 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 80 768 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 11 | 1 777 188 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická inspekce, Pardubice s.r.o. | 11 | 1 777 188 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 10 997 690 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 567 224 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 239 459 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 191 538 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 60 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 54 653 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 21 | 21 250 424 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická inspekce, Pardubice s.r.o. | 21 | 21 250 424 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 9 073 064 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 471 900 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 294 054 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 190 031 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 172 239 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 2 | 149 919 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 17 | 10 505 481 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická inspekce, Pardubice s.r.o. | 17 | 10 505 481 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 35 | 8 339 804 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 18 | 963 507 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 529 859 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 172 667 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 101 156 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 11 | 1 671 302 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická inspekce, Pardubice s.r.o. | 11 | 1 671 302 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební úpravy pro železnici | 55 | 6 485 034 Kč |
| Úklidové služby | 52 | 5 033 903 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 2 848 340 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 283 745 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 14 | 3 998 324 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická inspekce, Pardubice s.r.o. | 14 | 3 998 324 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 44,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 171 | 26 797 156 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 698 231 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 9 | 698 231 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická inspekce, Pardubice s.r.o. | 9 | 698 231 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 386 855 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 386 855 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická inspekce, Pardubice s.r.o. | 3 | 386 855 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 113 958 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 105 512 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 219 470 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická inspekce, Pardubice s.r.o. | 2 | 219 470 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 229 047 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 63 416 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 292 463 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická inspekce, Pardubice s.r.o. | 3 | 292 463 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 52 | 5 784 302 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická inspekce, Pardubice s.r.o. | 2 | 96 800 Kč |