Soukromá firma. Nadační fond.
| Založeno | 29.08.2006 |
| IČO | 27582698 |
| Datová schránka | 74yqd94 |
Všechny smlouvy: 2 smlouvy za celkem 133 100 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Karlova | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nadační fond Scientia | 1 | 60 500 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Karlova | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nadační fond Scientia | 1 | 72 600 Kč |