Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Manuli Fluiconnecto s.r.o. - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.

Založeno 11.01.2006
IČO 27672395
Datová schránka xy7j3ma

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u Manuli Fluiconnecto s.r.o.

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro Manuli Fluiconnecto s.r.o.

Všechny smlouvy: 27 smluv za celkem 9 mil. Kč;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 2 smlouvy za celkem 126 191 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026

Statistika odběratelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Povodí Odry, státní podnik1126 191 Kč
Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Manuli Fluiconnecto s.r.o.2126 191 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví12 353 612 Kč
Školení a kurzy1411 732 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Povodí Odry, státní podnik12 353 612 Kč
Úřad práce České republiky1411 732 Kč
Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Manuli Fluiconnecto s.r.o.32 765 345 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 6 smluv za celkem 2 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví11 350 360 Kč
IT3737 448 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Povodí Odry, státní podnik42 087 808 Kč
Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.1128 260 Kč
Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Manuli Fluiconnecto s.r.o.62 216 068 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 7 smluv za celkem 3 mil. Kč.
  • Celkem 14,3 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 14,29 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví2035 446 493 Kč
IT307 353 528 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Povodí Odry, státní podnik42 643 926 Kč
DIAMO, státní podnik2364 815 Kč
Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Manuli Fluiconnecto s.r.o.73 008 741 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 3 smlouvy za celkem 300 213 Kč.
  • Celkem 33,3 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 33,33 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Školení a kurzy103 921 105 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Úřad práce České republiky1215 513 Kč
Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.184 700 Kč
Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Manuli Fluiconnecto s.r.o.3300 213 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 2 smlouvy za celkem 90 750 Kč.
  • Celkem 50,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2021

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 50,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Nábor zaměstnanců10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.190 750 Kč
Úřad práce České republiky10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Manuli Fluiconnecto s.r.o.290 750 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 1 smlouva za celkem 96 800 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2020

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.196 800 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Manuli Fluiconnecto s.r.o.196 800 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 1 smlouva za celkem 0 Kč.
  • Celkem 100,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2019

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 100,00 % z celkového počtu.

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Manuli Fluiconnecto s.r.o.10 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2018


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 2 smlouvy za celkem 61 710 Kč.
  • Celkem 50,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2017

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 50,00 % z celkového počtu.

Statistika odběratelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.161 710 Kč
Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Manuli Fluiconnecto s.r.o.261 710 Kč



}