Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 21.03.2006 |
| IČO | 27680657 |
| Datová schránka | k2w23g5 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 302 smluv za celkem 98 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
13,6 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 479 570 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 459 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EDUHA, s.r.o. | 6 | 939 370 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZESS, a.s. | 1 | 479 570 Kč |
| MIKULÍK projekty s.r.o. | 1 | 459 800 Kč |
| ApS Brno s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VÁCLAV HRABEC s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CLEANCAT s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 1 | 4 532 236 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 8 | 3 407 004 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 3 306 635 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 2 233 562 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 674 260 Kč |
| IT | 1 | 83 188 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 71 264 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 64 554 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 0 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EDUHA, s.r.o. | 28 | 15 484 688 Kč |
| Základní škola UNESCO, Uherské Hradiště, Komenského náměstí 350, příspěvková organizace | 1 | 64 554 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 6 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Aseta Cleaning a.s. | 1 | 4 532 236 Kč |
| ELVONET s.r.o. | 2 | 2 546 401 Kč |
| CLEANCAT s.r.o. | 2 | 2 233 562 Kč |
| Everard agency s.r.o. | 1 | 1 961 536 Kč |
| ZESS, a.s. | 3 | 1 001 936 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 674 260 Kč |
| Asociace českých filmových klubů, z. s. | 1 | 575 280 Kč |
| Napajedelské stavby s.r.o. | 1 | 356 994 Kč |
| Mgr. Petr Nezveda | 1 | 255 150 Kč |
| UH CAR, s.r.o. | 1 | 234 527 Kč |
| TERMOS, spol.s.r.o. | 1 | 160 628 Kč |
| PROJEKTY STAVEB Czech Republic s.r.o. | 1 | 157 010 Kč |
| CAREIRAS invest s.r.o. | 1 | 141 062 Kč |
| ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o. | 1 | 139 501 Kč |
| 2G-spol. s r.o. - Přikrývky a polštáře | 1 | 120 705 Kč |
| 1 | 94 185 Kč | |
| AGMat s.r.o. | 1 | 83 188 Kč |
| Tělocvičná jednota Sokol Kolín - atletika | 1 | 81 760 Kč |
| SB instastav s.r.o. | 1 | 71 264 Kč |
| EDUHA, s.r.o. | 7 | 64 554 Kč |
| Občanské sdružení "Kunovjan", z.s. | 1 | 63 504 Kč |
| EG.D, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CTZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Odpady-Třídění-Recyklace a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 2 | 4 930 586 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 9 | 3 450 597 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 2 171 844 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 2 069 292 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 1 155 379 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 238 370 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 217 800 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 108 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 72 600 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 65 340 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EDUHA, s.r.o. | 32 | 14 304 529 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 2 | 373 687 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 108 000 Kč |
| Senior centrum UH, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Aseta Cleaning a.s. | 1 | 4 738 196 Kč |
| Město Staré Město | 1 | 2 171 844 Kč |
| CLEANCAT s.r.o. | 1 | 2 069 292 Kč |
| Everard agency s.r.o. | 1 | 1 961 366 Kč |
| Asociace českých filmových klubů, z. s. | 1 | 571 000 Kč |
| Vodohospodářské stavby Javorník-CZ s.r.o. | 1 | 482 953 Kč |
| EDUHA, s.r.o. | 4 | 481 687 Kč |
| PROJEKTY STAVEB Czech Republic s.r.o. | 3 | 339 405 Kč |
| ZESS, a.s. | 2 | 291 159 Kč |
| UH CAR, s.r.o. | 1 | 234 527 Kč |
| AGMat s.r.o. | 1 | 217 800 Kč |
| CAREIRAS invest s.r.o. | 2 | 212 370 Kč |
| Radek Blažek | 1 | 192 390 Kč |
| Napajedelské stavby s.r.o. | 1 | 142 133 Kč |
| Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště | 1 | 123 120 Kč |
| Tělocvičná jednota Sokol Kolín - atletika | 1 | 102 060 Kč |
| Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 90 000 Kč |
| Tenisový klub Uherské Hradiště, spolek | 1 | 86 400 Kč |
| IS Projekt, s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| HZ ELEKTRO s.r.o. | 1 | 70 821 Kč |
| VÁCLAV HRABEC s.r.o. | 2 | 69 754 Kč |
| Slovácké divadlo Uherské Hradiště, příspěvková organizace | 1 | 65 340 Kč |
| OKNA LANGER s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PhDr. Jarmila Trochtová | 1 | 0 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 0 Kč |
| CTZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Marian Panáček | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úklidové služby | 46 | 66 448 945 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 12 | 5 088 003 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 4 432 846 Kč |
| Osobní vozidla | 16 | 1 386 029 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 191 483 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 181 500 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 109 680 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 105 875 Kč |
| Nábytek | 1 | 85 918 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EDUHA, s.r.o. | 47 | 17 173 748 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 70 712 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 55 120 Kč |
| Senior centrum UH, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 3 534 374 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 3 049 200 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 1 753 657 Kč |
| Technické služby | 1 | 351 090 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 290 400 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 254 100 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 164 621 Kč |
| Nábytek | 1 | 102 943 Kč |
| Odpady | 32 | 96 195 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EDUHA, s.r.o. | 18 | 10 005 808 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Academic School, Mateřská škola, základní škola a střední škola, s.r.o. | 1 | 3 049 200 Kč |
| Everard agency s.r.o. | 1 | 2 988 884 Kč |
| CLEANCAT s.r.o. | 1 | 1 753 657 Kč |
| Asociace českých filmových klubů, z. s. | 1 | 351 090 Kč |
| AGMat s.r.o. | 1 | 290 400 Kč |
| Zdeněk Matysík | 1 | 278 784 Kč |
| INTERNEXT 2000, s.r.o. | 1 | 254 100 Kč |
| Human-Res s.r.o. | 1 | 178 910 Kč |
| CAREIRAS invest s.r.o. | 1 | 178 160 Kč |
| UH CAR, s.r.o. | 1 | 130 680 Kč |
| INTERIER GROUP s.r.o. | 1 | 102 943 Kč |
| BIOKOMP s.r.o. | 1 | 96 195 Kč |
| POWERBRIDGE spol. s r.o. | 1 | 90 569 Kč |
| Boďa - VÝTAHY ZLÍN s.r.o. | 1 | 74 052 Kč |
| Občanské sdružení "Kunovjan", z.s. | 1 | 65 322 Kč |
| DADKA VRACOV s.r.o. | 1 | 65 122 Kč |
| VÁCLAV HRABEC s.r.o. | 1 | 57 740 Kč |
| EDUHA, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Odpady-Třídění-Recyklace a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 48 | 12 396 822 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 9 | 8 822 594 Kč |
| Stavebnictví | 16 | 3 213 082 Kč |
| Služby závodních jídelen | 32 | 2 716 523 Kč |
| Technické služby | 2 | 396 230 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 348 480 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 234 987 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 144 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EDUHA, s.r.o. | 37 | 11 153 687 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 3 | 3 626 394 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 2 | 800 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 144 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VÁCLAV HRABEC s.r.o. | 3 | 4 701 323 Kč |
| EDUHA, s.r.o. | 8 | 4 570 394 Kč |
| SECURITY TECHNOLOGIES a.s. | 1 | 1 634 694 Kč |
| BA&CON pack s.r.o. | 1 | 798 455 Kč |
| Radek Blažek | 5 | 582 115 Kč |
| TERMOS, spol.s.r.o. | 3 | 340 553 Kč |
| Asociace českých filmových klubů, z. s. | 1 | 327 330 Kč |
| HZ ELEKTRO s.r.o. | 3 | 303 495 Kč |
| Mgr. Zita Zemková | 1 | 288 295 Kč |
| PAHOP, Zdravotní ústav paliativní a hospicové péče, z.ú. | 1 | 255 915 Kč |
| Sociální demokracie | 1 | 250 397 Kč |
| SB instastav s.r.o. | 2 | 236 487 Kč |
| Mgr. Petr Nezveda | 1 | 203 350 Kč |
| Vratislav Lukáš | 2 | 184 302 Kč |
| VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r.o. | 1 | 173 272 Kč |
| Jaroslav Polehňák | 2 | 156 141 Kč |
| POWERBRIDGE spol. s r.o. | 1 | 151 250 Kč |
| PassiveArchitecture s.r.o. | 1 | 94 380 Kč |
| KLI-MEK projekt s.r.o. | 1 | 90 750 Kč |
| ZESS, a.s. | 1 | 84 676 Kč |
| STAMOS Uherské Hradiště, spol. s r.o. | 1 | 83 737 Kč |
| Petr Lužík | 1 | 78 650 Kč |
| IS Produkce s.r.o. | 1 | 68 900 Kč |
| PROJEKTY STAVEB Czech Republic s.r.o. | 1 | 65 219 Kč |
| Petr Škrabal | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 28,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 17 | 11 768 444 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 31 | 7 690 905 Kč |
| Stavebnictví | 21 | 5 497 639 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 62 | 3 984 000 Kč |
| Technické služby | 5 | 1 240 298 Kč |
| Energie | 16 | 617 100 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 350 900 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 274 888 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 187 550 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EDUHA, s.r.o. | 56 | 19 666 929 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 2 | 702 429 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 204 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
19 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 90,48 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 77 | 32 987 231 Kč |
| Pojišťovací služby | 32 | 11 202 906 Kč |
| Nábytek | 46 | 2 832 926 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 380 160 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 16 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Uherské Hradiště | 1 | 409 578 Kč |
| Sociální služby Uherské Hradiště, příspěvková organizace | 1 | 380 160 Kč |
| EDUHA, s.r.o. | 18 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 78,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 796 | 206 372 708 Kč |
| Telekomunikační služby | 31 | 3 811 500 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 106 589 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EDUHA, s.r.o. | 11 | 172 649 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 90 000 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRANE ČR spol. s r.o. | 1 | 106 589 Kč |
| EDUHA, s.r.o. | 3 | 90 000 Kč |
| Klub českých turistů Litvínov z.s. | 1 | 66 060 Kč |
| Incolo Property, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| KLEMPOS - STŘECHY, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| BALONY.EU, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 0 Kč |
| Bukač and Bukač International Ice Hockey School spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní umělecká škola Uherské Hradiště | 1 | 0 Kč |
| Milan Horák | 1 | 0 Kč |
| Asociace českých filmových klubů, z. s. | 1 | 0 Kč |
| Občanské sdružení "Kunovjan", z.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 80,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 662 | 232 199 663 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 121 | 176 287 627 Kč |
| Technické služby | 151 | 29 814 276 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 199 505 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 46 | 0 Kč |
| Telco | 17 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EDUHA, s.r.o. | 12 | 334 955 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 72 600 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| UMYJEM TO s.r.o. | 1 | 199 505 Kč |
| Občanské sdružení "Kunovjan", z.s. | 1 | 135 450 Kč |
| EDUHA, s.r.o. | 3 | 72 600 Kč |
| Atletika Slavkov u Brna z.s. | 1 | 0 Kč |
| Incolo Property, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 0 Kč |
| Bukač and Bukač International Ice Hockey School spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Asociace českých filmových klubů, z. s. | 1 | 0 Kč |
| Slobodan Rusko | 1 | 0 Kč |
| CTZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 3 | 0 Kč |