Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 07.11.2006 |
| IČO | 27705919 |
| Datová schránka | 766q5gm |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 13 smluv za celkem 27 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KLATOVSKÁ TEPLÁRNA a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OHNÚT spalovací technika s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 750 200 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OHNÚT spalovací technika s.r.o. | 2 | 750 200 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 2 399 067 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 207 346 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tepelné hospodářství Prachatice s.r.o. | 1 | 2 399 067 Kč |
| KLATOVSKÁ TEPLÁRNA a.s. | 1 | 207 346 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OHNÚT spalovací technika s.r.o. | 2 | 2 606 413 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tepelné hospodářství Prachatice s.r.o. | 1 | 118 580 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 64 130 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OHNÚT spalovací technika s.r.o. | 2 | 182 710 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 378 271 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 2 | 378 271 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OHNÚT spalovací technika s.r.o. | 2 | 378 271 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 20 369 267 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 1 693 990 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 36 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIAMO, státní podnik | 1 | 20 369 267 Kč |
| Tepelné hospodářství Prachatice s.r.o. | 1 | 1 693 990 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 36 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OHNÚT spalovací technika s.r.o. | 3 | 22 099 557 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 6 | 102 366 635 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIAMO, státní podnik | 1 | 520 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OHNÚT spalovací technika s.r.o. | 1 | 520 300 Kč |