Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 27.02.2007 |
| IČO | 27720993 |
| Datová schránka | izpjway |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 80 smluv za celkem 488 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 4 | 1 | 9 260 067 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | - 142 190 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MALANG s.r.o. | 2 | 9 117 877 Kč |
| ARCHATT, s.r.o. | 1 | - 142 190 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | - 9 833 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní památkový ústav | 4 | 76 099 773 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MALANG s.r.o. | 4 | 76 099 773 Kč |
| ARCHATT, s.r.o. | 3 | 76 063 652 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 54 805 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní památkový ústav | 5 | 54 805 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MALANG s.r.o. | 5 | 54 805 400 Kč |
| ARCHATT, s.r.o. | 1 | 52 990 652 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 11 253 400 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 6 128 926 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 1 | 575 070 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní památkový ústav | 11 | 17 957 397 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MALANG s.r.o. | 11 | 17 957 397 Kč |
| AVERS, spol. s r.o. | 2 | 810 291 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 14 446 291 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 2 | 285 976 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní památkový ústav | 11 | 14 732 267 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MALANG s.r.o. | 11 | 14 732 267 Kč |
| AVERS, spol. s r.o. | 2 | 2 656 793 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 31 | 25 785 953 Kč |
| Stavebnictví | 15 | 23 403 393 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní památkový ústav | 16 | 40 578 886 Kč |
| Město Třebíč | 2 | 526 459 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MALANG s.r.o. | 18 | 41 105 345 Kč |
| AVERS, spol. s r.o. | 12 | 39 515 501 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 39 029 175 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 363 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní památkový ústav | 7 | 28 886 717 Kč |
| Město Třebíč | 4 | 10 505 458 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MALANG s.r.o. | 11 | 39 392 175 Kč |
| AVERS, spol. s r.o. | 2 | 4 275 367 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 117 390 641 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 21 | 61 289 264 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní památkový ústav | 5 | 117 390 641 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MALANG s.r.o. | 5 | 117 390 641 Kč |
| AVERS, spol. s r.o. | 2 | 107 437 119 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 61 772 905 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 12 | 50 130 442 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 329 120 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní památkový ústav | 5 | 93 054 123 Kč |
| Národní knihovna České republiky | 2 | 8 566 800 Kč |
| Městská část Praha 1 | 2 | 6 679 043 Kč |
| Město Kroměříž | 1 | 302 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MALANG s.r.o. | 10 | 108 602 466 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 5 024 429 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 1 | 2 | 5 024 429 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MALANG s.r.o. | 2 | 5 024 429 Kč |