Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 05.03.2007 |
| IČO | 27793486 |
| Datová schránka | drnwku5 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 140 smluv za celkem 165 mil. Kč;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 2 | 999 239 Kč |
| Ministerstvo obrany | 3 | 542 507 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CONTSYSTEM s.r.o. | 5 | 1 541 746 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 28 000 000 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 7 | 12 364 533 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 7 882 279 Kč |
| Energie | 1 | 692 285 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 3 | 310 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 19 | 47 141 956 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 5 | 2 385 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CONTSYSTEM s.r.o. | 24 | 49 527 906 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 6 114 422 Kč |
| Energie | 6 | 4 615 230 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 8 | 3 798 505 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 238 627 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 148 400 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 130 680 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 101 471 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 65 340 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 21 | 9 192 439 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 1 | 2 420 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 906 290 Kč |
| Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky | 1 | 148 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CONTSYSTEM s.r.o. | 24 | 12 667 129 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 391 500 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 944 431 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 2 | 130 015 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 71 511 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy města Brna, a.s. | 1 | 1 391 500 Kč |
| Ministerstvo obrany | 7 | 865 915 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 786 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CONTSYSTEM s.r.o. | 9 | 3 043 915 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 3 | 35 212 513 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 10 | 4 731 768 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 340 201 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 181 403 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky | 1 | 28 829 823 Kč |
| Ministerstvo obrany | 10 | 4 345 970 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 1 | 3 357 750 Kč |
| Lesy města Brna, a.s. | 1 | 3 024 940 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 2 | 907 403 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CONTSYSTEM s.r.o. | 15 | 40 465 885 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 4 241 604 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 3 448 500 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 3 | 749 222 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 324 795 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 12 | 4 650 121 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 1 | 3 448 500 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 665 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CONTSYSTEM s.r.o. | 14 | 8 764 121 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 4 | 12 710 777 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 2 236 080 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 1 556 674 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 2 | 344 226 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 147 067 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky | 2 | 12 515 030 Kč |
| Ministerstvo obrany | 11 | 3 814 294 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 665 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CONTSYSTEM s.r.o. | 14 | 16 994 824 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 118 | 89 739 371 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 12 | 6 672 395 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 6 | 725 782 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 72 358 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 20 | 7 497 602 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 1 | 871 200 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 207 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CONTSYSTEM s.r.o. | 22 | 8 576 402 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 52 | 286 093 829 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 026 080 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 432 121 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 3 | 21 689 250 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 2 | 771 163 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 82 038 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CONTSYSTEM s.r.o. | 6 | 22 542 451 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 41 | 144 209 105 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 689 216 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 5 | 377 854 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 605 000 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 5 | 377 854 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 84 216 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 72 842 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CONTSYSTEM s.r.o. | 8 | 1 139 912 Kč |