Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 27.06.2007 |
| IČO | 27805425 |
| Datová schránka | pzjaxsf |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 356 smluv za celkem 70 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 1 540 473 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Havířov | 28 | 4 398 265 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VLAMAG Czech s.r.o. | 28 | 4 398 265 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 4 668 273 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 29 | 2 721 290 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Havířov | 44 | 7 613 125 Kč |
| Havířovská teplárenská společnost, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VLAMAG Czech s.r.o. | 45 | 7 613 125 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 34 | 3 500 530 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 3 354 241 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 100 492 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Havířov | 41 | 6 854 771 Kč |
| Havířovská teplárenská společnost, a.s. | 1 | 100 492 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VLAMAG Czech s.r.o. | 42 | 6 955 263 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 6 508 288 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 15 | 1 390 895 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Havířov | 32 | 7 899 183 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VLAMAG Czech s.r.o. | 32 | 7 899 183 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 22 | 8 622 339 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 27 | 2 523 455 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Havířov | 49 | 11 145 794 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VLAMAG Czech s.r.o. | 49 | 11 145 794 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 5 587 520 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 22 | 1 987 461 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Havířov | 38 | 7 574 981 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VLAMAG Czech s.r.o. | 39 | 7 574 981 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 28 | 8 564 307 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 11 | 928 054 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 75 982 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 11 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Havířov | 39 | 9 492 362 Kč |
| Havířovská teplárenská společnost, a.s. | 1 | 75 982 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VLAMAG Czech s.r.o. | 42 | 9 568 344 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 4 560 599 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 70 470 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Havířov | 19 | 4 631 069 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VLAMAG Czech s.r.o. | 19 | 4 631 069 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 1 257 | 118 513 647 Kč |
| Stavebnictví | 24 | 5 453 159 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 28 | 1 660 681 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Havířov | 30 | 5 867 402 Kč |
| Havířovská teplárenská společnost, a.s. | 1 | 72 419 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VLAMAG Czech s.r.o. | 31 | 5 939 821 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 26 | 4 793 621 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Havířov | 26 | 4 793 621 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VLAMAG Czech s.r.o. | 26 | 4 793 621 Kč |