Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 03.10.2007 |
| IČO | 27814203 |
| Datová schránka | 788ss76 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 34 smluv za celkem 59 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OVANET a.s. | 1 | 2 743 554 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PEMA GROUP s.r.o. | 1 | 2 743 554 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 248 534 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PEMA GROUP s.r.o. | 1 | 248 534 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 4 917 987 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OVANET a.s. | 4 | 4 862 550 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 215 955 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PEMA GROUP s.r.o. | 5 | 5 078 506 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 2 615 638 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 116 075 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OVANET a.s. | 1 | 2 360 504 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 255 133 Kč |
| Technické služby města Vítkova, příspěvková organizace | 2 | 116 075 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PEMA GROUP s.r.o. | 4 | 2 731 713 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 5 665 256 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OVANET a.s. | 1 | 5 665 256 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PEMA GROUP s.r.o. | 1 | 5 665 256 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 5 345 538 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OVANET a.s. | 3 | 5 423 510 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PEMA GROUP s.r.o. | 4 | 5 423 510 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 4 825 982 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OVANET a.s. | 2 | 5 013 109 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PEMA GROUP s.r.o. | 2 | 5 013 109 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 19 927 874 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OVANET a.s. | 8 | 20 494 305 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PEMA GROUP s.r.o. | 8 | 20 494 305 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 7 191 585 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OVANET a.s. | 6 | 12 038 156 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PEMA GROUP s.r.o. | 6 | 12 038 156 Kč |