Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 28.01.2008 |
| IČO | 27832716 |
| Datová schránka | fzrnh8b |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 118 smluv za celkem 17 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oderská městská společnost, s.r.o. | 8 | 2 035 256 Kč |
| Město Odry | 1 | 106 728 Kč |
| Městská nemocnice v Odrách, příspěvková organizace | 1 | 77 433 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTCOLOR ZAVADIL s.r.o. | 10 | 2 219 417 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,45 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 1 448 606 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 590 093 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 377 997 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 111 902 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oderská městská společnost, s.r.o. | 20 | 3 162 669 Kč |
| Město Odry | 7 | 1 770 178 Kč |
| Městská nemocnice v Odrách, příspěvková organizace | 3 | 380 423 Kč |
| Základní škola Odry, Komenského 6, příspěvková organizace | 1 | 87 985 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTCOLOR ZAVADIL s.r.o. | 31 | 5 401 255 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 741 629 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oderská městská společnost, s.r.o. | 9 | 1 291 018 Kč |
| Město Odry | 4 | 503 165 Kč |
| Městská nemocnice v Odrách, příspěvková organizace | 2 | 311 488 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTCOLOR ZAVADIL s.r.o. | 15 | 2 105 672 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 826 098 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 227 584 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Odry | 8 | 977 338 Kč |
| Střední škola, Odry, příspěvková organizace | 2 | 706 041 Kč |
| Oderská městská společnost, s.r.o. | 6 | 585 565 Kč |
| Domov Odry, příspěvková organizace | 1 | 102 731 Kč |
| Základní škola Odry, Komenského 6, příspěvková organizace | 1 | 62 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTCOLOR ZAVADIL s.r.o. | 18 | 2 434 425 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 21 | 1 709 281 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oderská městská společnost, s.r.o. | 6 | 765 328 Kč |
| Město Odry | 7 | 617 698 Kč |
| Domov Odry, příspěvková organizace | 1 | 174 333 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTCOLOR ZAVADIL s.r.o. | 14 | 1 557 360 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 416 938 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 210 353 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 210 353 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Odry, příspěvková organizace | 3 | 506 570 Kč |
| Oderská městská společnost, s.r.o. | 3 | 410 430 Kč |
| Městská nemocnice v Odrách, příspěvková organizace | 2 | 331 075 Kč |
| Město Odry | 1 | 68 307 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTCOLOR ZAVADIL s.r.o. | 10 | 1 316 381 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 537 269 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Odry | 2 | 469 941 Kč |
| Domov Odry, příspěvková organizace | 2 | 169 472 Kč |
| Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 93 878 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTCOLOR ZAVADIL s.r.o. | 5 | 733 291 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 21 | 3 088 161 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 1 465 893 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Odry | 4 | 815 070 Kč |
| Domov Odry, příspěvková organizace | 3 | 385 544 Kč |
| Oderská městská společnost, s.r.o. | 1 | 334 779 Kč |
| Městská nemocnice v Odrách, příspěvková organizace | 1 | 146 410 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTCOLOR ZAVADIL s.r.o. | 9 | 1 681 803 Kč |
| Městská nemocnice v Odrách, příspěvková organizace | 1 | 146 410 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oderská městská společnost, s.r.o. | 2 | 218 703 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTCOLOR ZAVADIL s.r.o. | 4 | 218 703 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 142 | 27 421 114 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 94 380 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská nemocnice v Odrách, příspěvková organizace | 1 | 155 005 Kč |
| Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace | 2 | 139 105 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 94 380 Kč |
| Základní škola Odry, Komenského 6, příspěvková organizace | 1 | 83 947 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTCOLOR ZAVADIL s.r.o. | 5 | 472 437 Kč |
| Městská nemocnice v Odrách, příspěvková organizace | 1 | 155 005 Kč |