Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 23.04.2008 |
| IČO | 27843572 |
| Datová schránka | 3keyr9w |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 13 smluv za celkem 2 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 254 076 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa účelových zařízení, příspěvková organizace | 1 | 254 076 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Deval stav, s.r.o. | 1 | 254 076 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 198 725 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa účelových zařízení, příspěvková organizace | 3 | 198 725 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Deval stav, s.r.o. | 3 | 198 725 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 375 561 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa účelových zařízení, příspěvková organizace | 4 | 375 561 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Deval stav, s.r.o. | 4 | 375 561 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 74 | 7 628 369 Kč |
| IT | 1 | 65 386 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Český Těšín | 1 | 90 508 Kč |
| Správa účelových zařízení, příspěvková organizace | 1 | 82 607 Kč |
| Město Orlová | 1 | 65 386 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Deval stav, s.r.o. | 3 | 238 501 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa účelových zařízení, příspěvková organizace | 1 | 310 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Deval stav, s.r.o. | 1 | 310 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa účelových zařízení, příspěvková organizace | 1 | 213 010 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Deval stav, s.r.o. | 1 | 213 010 Kč |