Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 06.03.2007 |
| IČO | 27866271 |
| Datová schránka | xbd4n3u |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 49 smluv za celkem 30 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum sociálních služeb Praha 2 | 2 | 705 755 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAZ CZ, spol. s r.o. | 2 | 705 755 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 93 423 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 2 | 1 | 1 059 589 Kč |
| Centrum sociálních služeb Praha 2 | 2 | 946 036 Kč |
| Základní škola, Praha 2, Sázavská 5 | 1 | 93 423 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAZ CZ, spol. s r.o. | 4 | 2 099 048 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 3 | 2 090 698 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 824 930 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum sociálních služeb Praha 2 | 2 | 2 005 520 Kč |
| Mateřská škola Hřibská, Praha 10, příspěvková organizace | 1 | 601 277 Kč |
| Městská část Praha 2 | 3 | 421 436 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAZ CZ, spol. s r.o. | 6 | 3 028 232 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 845 718 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 214 559 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 80 708 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Hřibská, Praha 10, příspěvková organizace | 1 | 686 674 Kč |
| Městská část Praha 4 | 2 | 214 559 Kč |
| Městská část Praha 2 | 2 | 168 168 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 159 043 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAZ CZ, spol. s r.o. | 6 | 1 228 445 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 638 174 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 985 069 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 4 | 3 | 2 064 667 Kč |
| Městská část Praha 14 | 2 | 660 405 Kč |
| Mateřská škola Hřibská, Praha 10, příspěvková organizace | 1 | 212 388 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAZ CZ, spol. s r.o. | 6 | 2 937 460 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 52 | 23 509 928 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 1 216 169 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 216 396 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 4 | 4 | 1 566 474 Kč |
| Městská část Praha 2 | 3 | 323 450 Kč |
| Městská část Praha 14 | 2 | 156 997 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAZ CZ, spol. s r.o. | 9 | 2 046 920 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 1 651 605 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 1 | 1 191 850 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 3 | 358 693 Kč |
| Základní škola u svatého Štěpána, Praha 2, Štěpánská 8 příspěvková organizace | 1 | 247 617 Kč |
| Základní škola, Praha 2, Sázavská 5 | 1 | 101 062 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 67 393 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAZ CZ, spol. s r.o. | 7 | 1 966 615 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 5 549 871 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 148 795 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 62 493 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 2 | 1 | 5 549 871 Kč |
| Základní škola, Praha 2, Sázavská 5 | 1 | 148 795 Kč |
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 1 | 62 493 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAZ CZ, spol. s r.o. | 3 | 5 761 159 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 6 721 841 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 1 594 799 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 212 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 3 | 6 813 412 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 120 928 Kč |
| CENTRA a.s. | 1 | 106 849 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAZ CZ, spol. s r.o. | 5 | 7 041 190 Kč |
| Městská část Praha 13 | 1 | 106 849 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 31 | 2 827 332 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 76 811 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 1 | 77 401 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 76 811 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAZ CZ, spol. s r.o. | 2 | 154 212 Kč |