Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 04.04.2007 |
| IČO | 27880214 |
| Datová schránka | ee3y762 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 179 smluv za celkem 264 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
10 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 7 | 1 | 81 980 Kč |
| Statutární město Mladá Boleslav | 2 | 0 Kč |
| CENTROTHERM Mladá Boleslav, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SARK engineering, s.r.o. | 4 | 81 980 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 23,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 18 349 695 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 6 527 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CENTROTHERM Mladá Boleslav, a.s. | 3 | 20 849 428 Kč |
| Statutární město Mladá Boleslav | 10 | 5 405 747 Kč |
| Městská část Praha 7 | 2 | 5 035 447 Kč |
| Centrum 83, poskytovatel sociálních služeb | 2 | 1 137 976 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SARK engineering, s.r.o. | 17 | 32 428 598 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 10 111 577 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 1 832 451 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 2 | 397 039 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 2 | 236 435 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Mladá Boleslav | 17 | 8 941 022 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy | 1 | 1 832 451 Kč |
| Městská poliklinika Praha | 2 | 920 780 Kč |
| Centrum 83, poskytovatel sociálních služeb | 3 | 646 551 Kč |
| Ústav fyziky atmosféry AV ČR, v.v.i. | 2 | 397 039 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SARK engineering, s.r.o. | 25 | 12 737 842 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 31 060 234 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 23 | 5 179 636 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 907 234 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy | 1 | 11 582 362 Kč |
| CENTROTHERM Mladá Boleslav, a.s. | 2 | 7 342 420 Kč |
| Gymnázium, Mladá Boleslav, Palackého 191/1 | 2 | 6 217 765 Kč |
| Obchodní akademie Dušní | 1 | 3 146 221 Kč |
| Statutární město Mladá Boleslav | 4 | 2 491 937 Kč |
| Ústav fyziky atmosféry AV ČR, v.v.i. | 2 | 1 453 040 Kč |
| Městská část Praha 12 | 1 | 613 570 Kč |
| Městská knihovna v Praze | 1 | 470 686 Kč |
| Centrum 83, poskytovatel sociálních služeb | 2 | 153 447 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SARK engineering, s.r.o. | 16 | 33 471 448 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 46 386 058 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 7 648 162 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 80 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Mladá Boleslav | 11 | 20 560 449 Kč |
| Ústav fyziky atmosféry AV ČR, v.v.i. | 2 | 11 543 400 Kč |
| Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha | 2 | 7 881 158 Kč |
| CENTROTHERM Mladá Boleslav, a.s. | 1 | 7 053 421 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 6 896 439 Kč |
| Centrum 83, poskytovatel sociálních služeb | 1 | 99 353 Kč |
| Střední pedagogická škola a Střední odborná škola služeb Mladá Boleslav, příspěvková organizace | 1 | 80 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SARK engineering, s.r.o. | 19 | 54 114 221 Kč |
| Bytové družstvo Laurinova I | 2 | 4 782 466 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 19 | 24 129 650 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 2 287 826 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 074 610 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Mladá Boleslav | 10 | 9 688 700 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 6 998 724 Kč |
| Město Kralupy nad Vltavou | 2 | 4 149 519 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 5 | 3 097 497 Kč |
| Městská společnost sportovní a rekreační areály, s.r.o. | 3 | 1 831 505 Kč |
| Město Říčany | 1 | 1 391 617 Kč |
| Městská část Praha 7 | 1 | 381 399 Kč |
| Střední pedagogická škola a Střední odborná škola služeb Mladá Boleslav, příspěvková organizace | 1 | 84 606 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SARK engineering, s.r.o. | 24 | 27 623 567 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 37 021 196 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Mladá Boleslav | 11 | 26 046 245 Kč |
| Městská společnost sportovní a rekreační areály, s.r.o. | 1 | 9 211 302 Kč |
| Městská knihovna v Praze | 1 | 1 019 011 Kč |
| Městská část Praha 7 | 3 | 554 314 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 190 324 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SARK engineering, s.r.o. | 18 | 37 021 196 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 17 264 877 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 16 022 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 1 | 7 716 854 Kč |
| Statutární město Mladá Boleslav | 2 | 3 023 717 Kč |
| Vysoká škola ekonomická v Praze | 3 | 2 297 085 Kč |
| Střední odborná škola automobilní, informatiky a Gymnázium | 1 | 2 241 888 Kč |
| Městská knihovna v Praze | 1 | 1 401 164 Kč |
| Městská část Praha 7 | 1 | 351 731 Kč |
| Město Říčany | 3 | 337 797 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SARK engineering, s.r.o. | 12 | 17 370 236 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 25 725 094 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 45 | 21 800 292 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 591 969 Kč |
| IT | 1 | 119 938 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Mladá Boleslav | 9 | 14 974 670 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 3 | 6 368 943 Kč |
| Městská část Praha 7 | 4 | 3 338 415 Kč |
| Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy | 3 | 939 156 Kč |
| Ústav hematologie a krevní transfuze Praha | 1 | 591 969 Kč |
| Městská část Praha 12 | 1 | 223 849 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SARK engineering, s.r.o. | 21 | 26 437 001 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 17 244 050 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 12 | 667 744 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Mladá Boleslav | 3 | 8 105 373 Kč |
| Matematický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 2 892 302 Kč |
| Město Kolín | 3 | 2 636 939 Kč |
| Městská část Praha 7 | 5 | 1 978 187 Kč |
| Městská část Praha 14 | 2 | 1 448 861 Kč |
| Město Říčany | 4 | 673 886 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SARK engineering, s.r.o. | 18 | 17 735 547 Kč |