Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 17.12.2007 |
| IČO | 28001354 |
| Datová schránka | bkrwuw2 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 27 smluv za celkem 18 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 155 482 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Karlovy Vary | 1 | 155 482 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Credostav s.r.o. | 1 | 155 482 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 541 610 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Karlovy Vary | 1 | 1 082 678 Kč |
| Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace | 1 | 541 610 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Credostav s.r.o. | 2 | 1 624 288 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Karlovy Vary | 1 | 351 446 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Credostav s.r.o. | 1 | 351 446 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 971 731 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace | 2 | 971 731 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Credostav s.r.o. | 2 | 971 731 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 31 | 15 357 968 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 352 861 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace | 2 | 289 523 Kč |
| Statutární město Karlovy Vary | 1 | 287 898 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Credostav s.r.o. | 3 | 577 420 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 529 133 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 166 572 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Karlovy Vary | 5 | 1 052 917 Kč |
| První české gymnázium v Karlových Varech, příspěvková organizace | 1 | 164 140 Kč |
| Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace | 1 | 95 938 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Credostav s.r.o. | 7 | 1 312 996 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 1 831 291 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 718 741 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Kolová, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 | 1 484 849 Kč |
| Statutární město Karlovy Vary | 3 | 349 436 Kč |
| Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace | 1 | 118 841 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Credostav s.r.o. | 5 | 1 953 126 Kč |
| Základní škola Kolová, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 | 1 484 849 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 6 146 735 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Karlovy Vary | 3 | 5 228 658 Kč |
| Střední škola stravování a služeb Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 | 918 078 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Credostav s.r.o. | 4 | 6 146 735 Kč |