Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 08.09.2008 |
| IČO | 28033035 |
| Datová schránka | s788km4 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 118 smluv za celkem 103 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 2 | 3 409 998 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 3 409 998 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRULES s.r.o. | 2 | 3 409 998 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 4 | 5 000 738 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 4 880 536 Kč |
| Lázeňské lesy a parky Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 | 120 201 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRULES s.r.o. | 4 | 5 000 738 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 6 | 7 597 124 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 5 | 9 917 378 Kč |
| Lázeňské lesy a parky Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 | 356 950 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 236 071 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRULES s.r.o. | 7 | 10 510 399 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesnictví a těžba dřeva | 5 | 6 772 467 Kč |
| Zemědělství | 4 | 3 782 048 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 8 | 9 871 863 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 682 652 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRULES s.r.o. | 9 | 10 554 515 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesnictví a těžba dřeva | 9 | 3 754 860 Kč |
| Zemědělství | 5 | 3 346 679 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 14 | 7 101 539 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRULES s.r.o. | 14 | 7 101 539 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 10 | 11 349 383 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 9 | 2 908 907 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 19 | 14 258 289 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRULES s.r.o. | 19 | 14 258 289 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 10 | 13 110 603 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 12 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 22 | 13 110 603 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRULES s.r.o. | 22 | 13 110 603 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 13 | 17 368 322 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 6 | 848 573 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 19 | 18 216 895 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRULES s.r.o. | 19 | 18 216 895 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 6 | 7 127 759 Kč |
| Textilie | 1 | 241 999 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 8 | 7 369 758 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRULES s.r.o. | 8 | 7 369 758 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 913 | 1 094 685 741 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 631 | 214 272 103 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 13 | 12 327 951 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 968 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRULES s.r.o. | 14 | 13 295 951 Kč |
| A-Z LES s.r.o. | 1 | 968 000 Kč |
| HABEZ+TRANSPORT s.r.o. | 1 | 968 000 Kč |