Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 13.10.2008 |
| IČO | 28036166 |
| Datová schránka | xndagfa |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 93 smluv za celkem 749 mil. Kč;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 3 | 6 776 518 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 130 680 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Komunikace Sokolov s.r.o. | 4 | 6 907 198 Kč |
| RECYS-MACH s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 227 471 145 Kč |
| Zemědělství | 1 | 241 108 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 10 | 220 214 592 Kč |
| Karlovarský kraj | 4 | 5 587 274 Kč |
| Město Sokolov | 2 | 1 976 937 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Komunikace Sokolov s.r.o. | 16 | 227 778 803 Kč |
| RECYS-MACH s.r.o. | 3 | 203 781 101 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 15,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 19 | 175 639 836 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 130 353 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 10 | 104 305 396 Kč |
| Karlovarský kraj | 1 | 39 294 896 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 15 919 083 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 5 | 13 899 589 Kč |
| Statutární město Karlovy Vary | 1 | 2 351 224 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Komunikace Sokolov s.r.o. | 20 | 175 770 189 Kč |
| RECYS-MACH s.r.o. | 2 | 78 728 679 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 125 626 990 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 60 349 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 8 | 91 572 090 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 2 | 19 100 319 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 15 566 122 Kč |
| Město Sokolov | 3 | 9 304 993 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Komunikace Sokolov s.r.o. | 14 | 135 543 524 Kč |
| RECYS-MACH s.r.o. | 2 | 42 209 595 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 76 478 165 Kč |
| Zemědělství | 11 | 2 503 036 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 137 940 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 4 | 44 478 806 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 3 | 10 522 015 Kč |
| Město Mariánské Lázně | 2 | 8 322 935 Kč |
| Město Kraslice | 1 | 7 364 704 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 4 | 6 019 606 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Komunikace Sokolov s.r.o. | 14 | 76 708 065 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 43 974 961 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 5 587 315 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 6 | 35 051 517 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 11 668 430 Kč |
| Katastrální úřad pro Karlovarský kraj | 3 | 3 078 026 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Komunikace Sokolov s.r.o. | 10 | 49 797 972 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 51 | 59 303 262 Kč |
| Stavebnictví | 14 | 57 344 253 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 1 933 165 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 14 | 56 203 124 Kč |
| Karlovarský kraj | 2 | 3 217 981 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Komunikace Sokolov s.r.o. | 16 | 59 421 105 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 763 | 7 088 873 711 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Karlovarský kraj | 1 | 21 584 238 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 1 935 976 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Komunikace Sokolov s.r.o. | 3 | 23 520 214 Kč |
| RAF STAVBY s.r.o. | 2 | 1 935 976 Kč |