Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 27.11.2007 |
| IČO | 28073690 |
| Datová schránka | vvpvvyu |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 18 smluv za celkem 15 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 3 072 190 Kč |
| Zemědělství | 1 | 377 944 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražské služby, a.s. | 1 | 3 072 190 Kč |
| Technická univerzita v Liberci | 1 | 377 944 Kč |
| Zoopark Chomutov, p. o. | 1 | 99 560 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CIME-S, s.r.o. | 3 | 3 549 694 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 1 | 2 341 350 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 298 352 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zoopark Chomutov, p. o. | 1 | 2 341 350 Kč |
| Žatecká teplárenská, a.s. | 3 | 363 190 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CIME-S, s.r.o. | 4 | 2 704 540 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 136 480 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Žatecká teplárenská, a.s. | 4 | 308 421 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CIME-S, s.r.o. | 4 | 308 421 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CIME-S, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 524 012 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Žatecká teplárenská, a.s. | 1 | 524 012 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CIME-S, s.r.o. | 1 | 524 012 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 17 | 40 111 500 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 82 | 15 694 946 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Žatecká teplárenská, a.s. | 1 | 2 649 900 Kč |
| Lesy hl. m. Prahy | 2 | 353 441 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CIME-S, s.r.o. | 3 | 3 003 341 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 1 | 2 328 040 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 2 | 4 656 080 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CIME-S, s.r.o. | 2 | 4 656 080 Kč |