Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 22.09.2008 |
| IČO | 28089529 |
| Datová schránka | j8qgxpt |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 28 smluv za celkem 37 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v. v. i. | 1 | 145 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VH Pharma a.s. | 1 | 145 200 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 1 | 3 025 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 1 | 3 025 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VH Pharma a.s. | 1 | 3 025 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 570 850 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 570 850 Kč |
| Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v. v. i. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VH Pharma a.s. | 4 | 570 850 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v. v. i. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VH Pharma a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Věda, výzkum a vzdělávání | 10 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v. v. i. | 4 | 209 330 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VH Pharma a.s. | 4 | 209 330 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 85,71 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 3 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v. v. i. | 3 | 83 490 Kč |
| Univerzita Karlova | 3 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VH Pharma a.s. | 7 | 83 490 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 1 | 1 210 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 1 | 1 210 000 Kč |
| Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v. v. i. | 1 | 64 614 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VH Pharma a.s. | 2 | 1 274 614 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 9 | 17 027 725 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 1 303 170 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v. v. i. | 1 | 1 303 170 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 1 | 87 725 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 0 Kč |
| Ministerstvo průmyslu a obchodu | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VH Pharma a.s. | 4 | 1 390 895 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 9 | 19 932 572 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 928 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo průmyslu a obchodu | 1 | 14 719 892 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 928 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VH Pharma a.s. | 2 | 15 648 692 Kč |