Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 09.04.2010 |
| IČO | 28120272 |
| Datová schránka | pmbp45t |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 18 smluv za celkem 7 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 242 514 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kulturní a sportovní zařízení města České Budějovice, příspěvková organizace | 2 | 242 514 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 195 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JAMA CZ s.r.o. | 3 | 437 514 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 650 760 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 118 227 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kulturní a sportovní zařízení města České Budějovice, příspěvková organizace | 2 | 768 986 Kč |
| SPOS MILEVSKO s.r.o. | 1 | 85 172 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JAMA CZ s.r.o. | 3 | 854 158 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportoviště města Sušice, příspěvková organizace | 1 | 721 326 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportoviště města Sušice, příspěvková organizace | 1 | 721 326 Kč |
| JAMA CZ s.r.o. | 1 | 721 326 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 589 268 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 508 499 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kulturní a sportovní zařízení města České Budějovice, příspěvková organizace | 1 | 589 268 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 508 499 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JAMA CZ s.r.o. | 3 | 1 097 767 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 449 820 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 72 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Sušice | 1 | 449 820 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 72 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JAMA CZ s.r.o. | 2 | 521 820 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 8 503 709 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kulturní a sportovní zařízení města České Budějovice, příspěvková organizace | 3 | 2 303 572 Kč |
| Nemocnice následné péče LDN Horažďovice, s.r.o. | 1 | 229 777 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JAMA CZ s.r.o. | 4 | 2 533 348 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 16 | 3 235 495 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 333 000 Kč |
| Český hydrometeorologický ústav | 1 | 83 854 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JAMA CZ s.r.o. | 2 | 416 854 Kč |