Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 29.06.2010 |
| IČO | 28125487 |
| Datová schránka | jnwsbeb |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 295 smluv za celkem 3 mld. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
22 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 7 | 9 877 896 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 6 518 933 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hanko CZ s.r.o. | 9 | 16 396 829 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 21 | 31 570 016 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 10 | 11 691 625 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 20 | 23 334 941 Kč |
| Lázeňské lesy a parky Karlovy Vary, příspěvková organizace | 2 | 11 784 069 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 10 | 10 321 088 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hanko CZ s.r.o. | 32 | 45 440 098 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 22 | 49 515 678 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 7 | 8 434 305 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 670 020 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 17 | 25 532 331 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 9 | 20 721 102 Kč |
| Lázeňské lesy a parky Karlovy Vary, příspěvková organizace | 3 | 13 354 165 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 670 020 Kč |
| Lesy města Olomouce, a.s. | 1 | 399 506 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hanko CZ s.r.o. | 31 | 60 677 124 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 18,75 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 23 | 47 678 184 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 3 | 5 262 290 Kč |
| Odpady | 1 | 74 875 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 17 | 35 690 636 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 6 | 12 691 690 Kč |
| Lesy města Olomouce, a.s. | 7 | 7 373 583 Kč |
| Město Vimperk | 2 | 195 875 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hanko CZ s.r.o. | 32 | 55 951 783 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,03 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,06 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 25 | 128 240 098 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 6 | 17 581 040 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 182 191 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 12 | 78 780 765 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 16 | 61 083 543 Kč |
| Správa Národního parku Šumava | 3 | 5 956 830 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 182 191 Kč |
| MĚSTSKÉ LESY VIMPERK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hanko CZ s.r.o. | 33 | 146 003 329 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 31 | 76 444 279 Kč |
| Dary a dotace | 13 | 5 781 176 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 23 | 62 069 479 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 5 | 12 257 300 Kč |
| Město Hostinné | 2 | 1 754 500 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 667 910 Kč |
| Město Polička | 1 | 363 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hanko CZ s.r.o. | 32 | 77 112 189 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,92 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 41 | 126 212 293 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 7 | 10 945 515 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 4 | 2 615 519 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 18 | 81 576 240 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 29 | 55 581 568 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 4 | 2 615 519 Kč |
| MĚSTSKÉ LESY VIMPERK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hanko CZ s.r.o. | 52 | 139 773 327 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,41 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 26 | 2 171 305 253 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 19 | 2 145 239 433 Kč |
| Správa Národního parku České Švýcarsko | 2 | 15 296 820 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 5 | 10 769 000 Kč |
| Lesy obcí Trhové Sviny a Besednice s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,70 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,41 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 28 | 125 414 201 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 2 | 3 439 425 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 1 261 755 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 4 | 1 001 602 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 56 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 17 | 71 566 358 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 12 | 41 075 870 Kč |
| Správa Národního parku České Švýcarsko | 2 | 16 478 143 Kč |
| Město Vimperk | 2 | 1 051 010 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 4 | 1 001 602 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hanko CZ s.r.o. | 37 | 131 172 983 Kč |
| Pradědský lesní závod, a.s. | 1 | 47 190 000 Kč |
| Harvest Europe s.r.o. | 1 | 47 190 000 Kč |
| Jihozápadní dřevařská a.s. | 1 | 47 190 000 Kč |
| Kloboucká lesní s.r.o. | 1 | 47 190 000 Kč |
| Lesní společnost Ludvíkov a.s. | 1 | 47 190 000 Kč |
| RM FOREST lesní společnost s.r.o. | 2 | 47 190 000 Kč |
| Kopf Václav & Jiří, s.r.o. | 1 | 47 190 000 Kč |
| PERPERUNA ECO s.r.o., v likvidaci | 2 | 47 190 000 Kč |
| PETRA spol. s r.o. | 1 | 47 190 000 Kč |
| Václav Nosek | 1 | 47 190 000 Kč |
| Bronislav Zelinka | 1 | 47 190 000 Kč |
| WINART s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesnictví a těžba dřeva | 218 | 353 453 089 Kč |
| Zemědělství | 10 | 66 660 999 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 49 | 22 586 108 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 45 256 783 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 7 | 24 889 458 Kč |
| Správa Národního parku České Švýcarsko | 1 | 5 842 648 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 883 382 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hanko CZ s.r.o. | 13 | 76 872 271 Kč |
| Jakub Skružný | 1 | 42 350 000 Kč |
| Harvest-Timber s.r.o. | 1 | 42 350 000 Kč |
| Čestmír Kříž | 1 | 42 350 000 Kč |
| JACER - CZ, a.s. | 1 | 42 350 000 Kč |
| PROGLES s.r.o. | 2 | 42 350 000 Kč |
| ARBOLES, s.r.o. | 1 | 42 350 000 Kč |
| ABIES Kříž s.r.o. | 1 | 42 350 000 Kč |
| Kopf Václav & Jiří, s.r.o. | 2 | 42 350 000 Kč |
| RAVO Trans s.r.o. | 1 | 42 350 000 Kč |
| PERPERUNA ECO s.r.o., v likvidaci | 2 | 42 350 000 Kč |
| Lesní společnost Přimda, s.r.o. | 1 | 42 350 000 Kč |
| UNILES, a.s. | 2 | 42 350 000 Kč |
| Bronislav Zelinka | 1 | 42 350 000 Kč |
| Michal Pevný | 1 | 42 350 000 Kč |
| Adam Klement | 1 | 42 350 000 Kč |
| CITOVSKÁ LESNÍ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jihozápadní dřevařská a.s. | 1 | 0 Kč |
| Kloboucká lesní s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| RM FOREST lesní společnost s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Robin Mikoláš | 1 | 0 Kč |