Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 22.11.2010 |
| IČO | 28130677 |
| Datová schránka | c7cvypk |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 353 smluv za celkem 361 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 2 | 1 738 165 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 1 738 165 Kč |
| Správa Národního parku Šumava | 2 | 1 230 403 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Forestinvest s.r.o. | 4 | 2 968 568 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,41 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 35 | 35 753 754 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 35 | 33 126 239 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 2 627 515 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Forestinvest s.r.o. | 37 | 35 753 754 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 36 | 20 558 469 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 37 | 21 221 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Forestinvest s.r.o. | 37 | 21 221 700 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 22 590 700 Kč |
| Zemědělství | 27 | 16 981 696 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 28 | 39 572 396 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Forestinvest s.r.o. | 28 | 39 572 396 Kč |
| Vladimír Babor | 1 | 22 590 700 Kč |
| RAVO Trans s.r.o. | 1 | 22 590 700 Kč |
| ŠTOLKA - STAVKO s.r.o. | 1 | 22 590 700 Kč |
| Jan Štolka - STAVKO | 1 | 22 590 700 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 | 22 590 700 Kč |
| STRABAG a.s. | 1 | 22 590 700 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 32 | 28 011 963 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 31 | 27 921 213 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 90 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Forestinvest s.r.o. | 32 | 28 011 963 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,70 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 20 | 26 799 792 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 23 | 26 799 792 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Forestinvest s.r.o. | 23 | 26 799 792 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 38,46 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 11 | 15 173 614 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 235 950 Kč |
| Technické služby | 6 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 25 | 15 409 564 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Forestinvest s.r.o. | 26 | 15 409 564 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,41 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,85 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 29 | 66 158 312 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 7 206 458 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 5 | 1 420 509 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 326 519 Kč |
| Technické služby | 12 | 0 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 53 | 75 146 229 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 86 939 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Forestinvest s.r.o. | 54 | 75 233 168 Kč |
| JSF stavební s.r.o. | 1 | 7 206 458 Kč |
| DŘEVOTVAR - ŘEMESLA a STAVBY, s.r.o. | 1 | 7 206 458 Kč |
| HÁJEK stavby s.r.o. | 1 | 7 206 458 Kč |
| ŠTOLKA - STAVKO s.r.o. | 1 | 7 206 458 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 | 7 206 458 Kč |
| NONA Volary, s.r.o. | 1 | 7 206 458 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 14,06 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,56 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 26 | 139 386 297 Kč |
| Zemědělství | 33 | 71 591 016 Kč |
| Technické služby | 20 | 1 712 080 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 8 | 1 443 443 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 64 | 75 213 825 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Forestinvest s.r.o. | 64 | 75 213 825 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,63 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 24 | 29 856 224 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 91 | 17 763 978 Kč |
| Technické služby | 13 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 38 | 30 436 494 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Forestinvest s.r.o. | 38 | 30 436 494 Kč |