Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 14.01.2011 |
| IČO | 28132289 |
| Datová schránka | bc3xpcg |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 19 smluv za celkem 5 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 84 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kolín | 1 | 105 270 Kč |
| Střední odborná škola automobilní, informatiky a Gymnázium | 1 | 84 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 4K - stav, s.r.o. | 2 | 189 970 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 526 350 Kč |
| Sociální péče | 2 | 219 708 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 104 770 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kolín | 1 | 526 350 Kč |
| Městský ústav sociálních služeb Strakonice | 2 | 219 708 Kč |
| Město Vodňany | 1 | 106 480 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 104 770 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 4K - stav, s.r.o. | 5 | 957 308 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální péče | 2 | 149 692 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 129 596 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 124 630 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městský ústav sociálních služeb Strakonice | 3 | 215 908 Kč |
| Město Kolín | 1 | 124 630 Kč |
| Město Vodňany | 1 | 63 380 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 4K - stav, s.r.o. | 5 | 403 917 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 2 226 400 Kč |
| Sociální péče | 21 | 2 023 756 Kč |
| Stavebnictví | 11 | 827 059 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Smíchovská střední průmyslová škola, gymnázium a hotelová škola Radlická, příspěvková organizace | 2 | 2 405 480 Kč |
| Gymnázium, Strakonice, Máchova 174 | 1 | 454 028 Kč |
| Městský ústav sociálních služeb Strakonice | 1 | 176 758 Kč |
| Město Vodňany | 1 | 57 802 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 4K - stav, s.r.o. | 5 | 3 094 069 Kč |
| Gymnázium, Strakonice, Máchova 174 | 1 | 454 028 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 134 064 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 134 064 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 4K - stav, s.r.o. | 1 | 134 064 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 21 | 15 294 400 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 644 718 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kolín | 1 | 484 000 Kč |
| Gymnázium, Strakonice, Máchova 174 | 1 | 120 867 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 4K - stav, s.r.o. | 2 | 604 867 Kč |
| Gymnázium, Strakonice, Máchova 174 | 1 | 120 867 Kč |