Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 08.10.2007 |
| IČO | 28168151 |
| Datová schránka | rssy7bw |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 483 smluv za celkem 1 mld. Kč;
32 smluv má zásadní nedostatek;
10 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
6,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Mladá Boleslav | 4 | 97 850 050 Kč |
| Městská společnost sportovní a rekreační areály, s.r.o. | 1 | 16 312 617 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 25 208 Kč |
| Základní škola Dr. Edvarda Beneše Mladá Boleslav, Laurinova 905, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská společnost sportovní a rekreační areály, s.r.o. | 6 | 97 875 258 Kč |
| Bielskie Przedsiebiorstwo Budownictwa Przemyslowego, organizační složka | 1 | 16 312 617 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,90 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 12 | 85 983 976 Kč |
| Sport a sportoviště | 2 | 24 290 000 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 10 078 535 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 5 000 000 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 1 540 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 726 000 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 324 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská společnost sportovní a rekreační areály, s.r.o. | 22 | 112 163 176 Kč |
| Enuma Elis s.r.o. | 1 | 7 264 621 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 5 000 000 Kč |
| ER servis Holding s.r.o. | 1 | 3 848 750 Kč |
| ECO - RETEL s.r.o. | 1 | 2 528 250 Kč |
| L. KRET s.r.o. | 1 | 2 522 228 Kč |
| Aleš Doležal | 1 | 1 179 306 Kč |
| AUTOKLUB BOHEMIA SERVIS s.r.o. | 1 | 726 000 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 13 | 69 741 920 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 24 200 000 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 3 893 922 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 2 | 1 640 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 1 146 000 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 358 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská společnost sportovní a rekreační areály, s.r.o. | 25 | 96 385 420 Kč |
| ECO - RETEL s.r.o. | 1 | 2 132 087 Kč |
| L. KRET s.r.o. | 1 | 1 761 835 Kč |
| AUTOKLUB BOHEMIA SERVIS s.r.o. | 1 | 726 000 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav, Václavkova 1040, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 16 | 88 312 561 Kč |
| Sport a sportoviště | 3 | 24 587 750 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 10 000 000 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 6 161 816 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 2 | 1 500 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 726 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 360 580 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 192 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Mladá Boleslav | 22 | 116 941 311 Kč |
| Městská společnost sportovní a rekreační areály, s.r.o. | 7 | 17 248 396 Kč |
| Základní škola Mnichovo Hradiště, Sokolovská 254, příspěvková organizace | 1 | 148 800 Kč |
| Střední škola, Základní škola, Mateřská škola, Dětský domov a Speciálně pedagogické centrum Mladá Boleslav, příspěvková organizace | 1 | 44 000 Kč |
| Centrum 83, poskytovatel sociálních služeb | 1 | 30 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská společnost sportovní a rekreační areály, s.r.o. | 25 | 117 164 111 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 2 | 10 000 000 Kč |
| STASELI s.r.o. | 1 | 3 796 486 Kč |
| L. KRET s.r.o. | 1 | 2 291 641 Kč |
| AUTOKLUB BOHEMIA SERVIS s.r.o. | 1 | 726 000 Kč |
| REALSTAV MB spol. s r.o. | 1 | 360 580 Kč |
| Sportovní projekty s.r.o. | 1 | 73 689 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 11 | 109 074 610 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 12 157 311 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 10 320 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 801 844 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 798 000 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 522 721 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 500 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 105 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská společnost sportovní a rekreační areály, s.r.o. | 28 | 129 802 087 Kč |
| REMOV Sport, s.r.o. | 1 | 7 091 992 Kč |
| GEMA MB s.r.o. | 1 | 3 526 873 Kč |
| LAMA lighting technologies s.r.o. | 1 | 1 812 280 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,32 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,44 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,88 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 13 | 50 506 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 47 802 354 Kč |
| Stavebnictví | 12 | 8 421 577 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 1 110 050 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 074 610 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 653 036 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 166 720 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 91 718 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 90 000 Kč |
| Energie | 1 | 89 238 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 53 650 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,17 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,47 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 24 | 98 939 660 Kč |
| Stavebnictví | 26 | 77 792 696 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 46 994 842 Kč |
| Sport a sportoviště | 3 | 16 307 230 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 6 050 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 9 | 5 230 163 Kč |
| Zemědělství | 1 | 449 914 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 117 128 Kč |
| Nábytek | 1 | 117 013 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 24 400 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská společnost sportovní a rekreační areály, s.r.o. | 35 | 119 205 681 Kč |
| Kaiser & spol. CZ s.r.o. | 5 | 94 315 765 Kč |
| SARK engineering, s.r.o. | 1 | 9 211 302 Kč |
| SPRÁVA KOMUNIKACÍ s.r.o. | 1 | 6 700 033 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 6 050 000 Kč |
| DEVELOPER mb s.r.o. | 1 | 2 749 212 Kč |
| TELEKOMUNIKACE MB s.r.o. | 5 | 2 682 500 Kč |
| ALDAST, spol. s r.o. | 4 | 2 341 103 Kč |
| JOSYMA MB, s.r.o. | 2 | 2 065 638 Kč |
| Enuma Elis s.r.o. | 3 | 1 934 260 Kč |
| ROIN stavebně obchodní společnost spol. s r.o. | 2 | 1 277 796 Kč |
| NESSY, spol. s r.o. | 1 | 792 580 Kč |
| TriCo systems s.r.o. | 1 | 766 997 Kč |
| MITEL a.s. | 4 | 745 421 Kč |
| L. KRET s.r.o. | 2 | 567 806 Kč |
| Petr Machač | 1 | 209 906 Kč |
| Jan Klouček | 1 | 206 005 Kč |
| Mazanec Milan, Ing. | 2 | 193 600 Kč |
| LIŠKA, stavební s.r.o. | 1 | 165 492 Kč |
| Ing. Mojmír Urbánek | 1 | 141 812 Kč |
| Ivar a.s. | 1 | 141 045 Kč |
| UPS Technology s.r.o. | 1 | 120 182 Kč |
| REALSTAV MB spol. s r.o. | 2 | 117 128 Kč |
| Artlite Studio, spol. s r.o. | 1 | 112 319 Kč |
| Vladimír Morch | 1 | 97 127 Kč |
| Pečovatelská služba města Mladá Boleslav, příspěvková organizace | 1 | 5 877 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,94 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,96 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 34 | 179 450 000 Kč |
| Dary a dotace | 16 | 113 732 666 Kč |
| Stavebnictví | 15 | 57 920 139 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 10 | 12 003 503 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 919 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 9 | 840 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 17 | 489 595 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 220 684 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 177 870 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 82 708 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 66 550 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 60 501 Kč |
| Zemědělství | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská společnost sportovní a rekreační areály, s.r.o. | 29 | 117 494 852 Kč |
| Kaiser & spol. CZ s.r.o. | 3 | 41 676 367 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 2 | 11 050 000 Kč |
| DEVELOPER mb s.r.o. | 2 | 5 805 270 Kč |
| SPRÁVA KOMUNIKACÍ s.r.o. | 2 | 4 652 727 Kč |
| CS Lyon Praha s.r.o. | 1 | 4 200 814 Kč |
| L. KRET s.r.o. | 1 | 1 192 189 Kč |
| Lacus Technology s.r.o. | 2 | 948 210 Kč |
| SPINFLO s.r.o. | 1 | 944 455 Kč |
| NESSY, spol. s r.o. | 1 | 813 846 Kč |
| ROIN stavebně obchodní společnost spol. s r.o. | 1 | 344 850 Kč |
| HABR Trutnov, spol. s r.o. | 2 | 312 810 Kč |
| SPORT-V.LAURÝN s.r.o. | 1 | 306 965 Kč |
| KLZ s.r.o. | 1 | 288 993 Kč |
| Miloslav Hojer | 1 | 220 684 Kč |
| PRAMBO PLUS s.r.o. | 1 | 217 481 Kč |
| Mazanec Milan, Ing. | 2 | 193 600 Kč |
| REALSTAV MB spol. s r.o. | 2 | 177 870 Kč |
| COMPAG MLADÁ BOLESLAV s.r.o. | 1 | 163 823 Kč |
| Ing. Mojmír Urbánek | 1 | 128 435 Kč |
| MEDIA CLUB, s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Lesy města Mladá Boleslav s.r.o. | 3 | 108 501 Kč |
| M.P. ELEKTROMONTÁŽE s.r.o. | 1 | 106 543 Kč |
| CGB - Consult,s.r.o. | 1 | 75 020 Kč |
| LK Audit s.r.o. | 1 | 66 550 Kč |
| Tomovy parky s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pečovatelská služba města Mladá Boleslav, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
21 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 19,44 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,93 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
15 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 13,89 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a sportoviště | 86 | 798 978 306 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 60 | 390 183 887 Kč |
| Dary a dotace | 15 | 73 132 699 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 58 | 61 860 000 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 27 544 886 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 4 | 1 021 664 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 9 | 598 950 Kč |
| Zemědělství | 4 | 466 708 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 350 233 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 350 000 Kč |
| Školení a kurzy | 26 | 245 477 Kč |
| Řemesla | 1 | 212 622 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 87 700 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 24 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Mladá Boleslav | 24 | 93 724 697 Kč |
| Městská společnost sportovní a rekreační areály, s.r.o. | 81 | 40 054 692 Kč |
| Zaměstnanecká pojišťovna Škoda | 1 | 350 000 Kč |
| Krajské ředitelství policie Středočeského kraje | 1 | 70 500 Kč |
| Základní škola Dr. Edvarda Beneše Mladá Boleslav, Laurinova 905, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
27 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 55,10 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,12 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 594 | 1 637 367 258 Kč |
| Dary a dotace | 10 | 32 380 188 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 67 | 8 109 175 Kč |
| Zemědělství | 57 | 7 332 978 Kč |
| Práce při dokončování budov | 9 | 2 062 652 Kč |
| Školení a kurzy | 23 | 212 800 Kč |
| Kancelář | 1 | 120 274 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |