Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 14.12.2007 |
| IČO | 28262441 |
| Datová schránka | mnekjne |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 37 smluv za celkem 10 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Lukov, příspěvková organizace | 1 | 210 376 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ALFA farm s.r.o. | 1 | 210 376 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 486 503 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Lukov, příspěvková organizace | 2 | 486 503 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ALFA farm s.r.o. | 2 | 486 503 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 79 304 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Radkova Lhota, příspěvková organizace | 1 | 79 304 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ALFA farm s.r.o. | 1 | 79 304 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 1 | 2 238 500 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 692 147 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 79 527 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace | 2 | 2 318 027 Kč |
| Domov pro seniory Lukov, příspěvková organizace | 1 | 344 918 Kč |
| Domov pro seniory Radkova Lhota, příspěvková organizace | 2 | 244 069 Kč |
| Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace | 1 | 224 120 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ALFA farm s.r.o. | 6 | 3 131 134 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnický materiál | 1 | 600 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 489 272 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 2 | 475 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby Uherské Hradiště, příspěvková organizace | 1 | 600 000 Kč |
| Domov pro seniory Lukov, příspěvková organizace | 1 | 489 272 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace | 2 | 475 000 Kč |
| Domov pro seniory Koniklecová, příspěvková organizace | 1 | 59 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ALFA farm s.r.o. | 5 | 1 623 772 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnický materiál | 7 | 4 177 445 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 3 | 500 540 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 163 091 Kč |
| Sociální péče | 1 | 92 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby Uherské Hradiště, příspěvková organizace | 6 | 2 702 045 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace | 3 | 500 540 Kč |
| Statutární město Zlín | 2 | 218 800 Kč |
| Domov pro seniory Lukov, příspěvková organizace | 1 | 163 091 Kč |
| Domov Korýtko, příspěvková organizace | 1 | 98 349 Kč |
| Domov seniorů Havířov, příspěvková organizace | 1 | 92 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ALFA farm s.r.o. | 14 | 3 774 825 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 31 | 5 341 835 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 65 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 66 500 Kč |
| Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace | 1 | 65 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ALFA farm s.r.o. | 2 | 131 900 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 46 | 10 195 582 Kč |
| Technické služby | 1 | 300 000 Kč |
| Zdravotnický hygienický materiál | 1 | 68 640 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Lukov, příspěvková organizace | 1 | 317 000 Kč |
| Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace | 1 | 300 000 Kč |
| Domov pro seniory Radkova Lhota, příspěvková organizace | 1 | 68 640 Kč |
| Státní ústav pro kontrolu léčiv | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ALFA farm s.r.o. | 5 | 685 640 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 64 316 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 64 316 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ALFA farm s.r.o. | 1 | 64 316 Kč |