Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 16.01.2008 |
| IČO | 28263511 |
| Datová schránka | kw6ac36 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 62 smluv za celkem 21 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VH MONT - STAV s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 2 265 871 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Náměšť nad Oslavou | 2 | 4 531 743 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VH MONT - STAV s.r.o. | 4 | 4 531 743 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 560 362 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra | 1 | 560 362 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VH MONT - STAV s.r.o. | 3 | 560 362 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 763 499 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Náměšť nad Oslavou | 5 | 776 749 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VH MONT - STAV s.r.o. | 8 | 776 749 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 1 059 733 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Náměšť nad Oslavou | 4 | 1 159 512 Kč |
| Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra | 1 | 333 624 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VH MONT - STAV s.r.o. | 10 | 1 493 136 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 30,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 2 766 973 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 5 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městys Vladislav | 1 | 2 462 518 Kč |
| Město Náměšť nad Oslavou | 2 | 332 800 Kč |
| Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra | 1 | 304 455 Kč |
| Dětský domov Klubíčko | 1 | 5 000 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VH MONT - STAV s.r.o. | 10 | 3 104 773 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 560 223 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 118 259 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Náměšť nad Oslavou | 2 | 758 923 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 118 259 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VH MONT - STAV s.r.o. | 5 | 877 182 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 400 322 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 114 637 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 72 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Náměšť nad Oslavou | 1 | 400 322 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 114 637 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VH MONT - STAV s.r.o. | 6 | 514 959 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 4 762 912 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 111 623 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra | 1 | 3 636 603 Kč |
| Město Náměšť nad Oslavou | 5 | 1 327 998 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 123 176 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 111 623 Kč |
| Základní umělecká škola Náměšť nad Oslavou, okres Třebíč | 1 | 80 938 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VH MONT - STAV s.r.o. | 9 | 5 280 337 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 31 | 3 554 085 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 2 871 540 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra | 1 | 2 479 445 Kč |
| Město Náměšť nad Oslavou | 3 | 517 833 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 108 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VH MONT - STAV s.r.o. | 5 | 3 106 178 Kč |