Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 06.06.2008 |
| IČO | 28290194 |
| Datová schránka | mk3w3f6 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 23 smluv za celkem 39 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 89 799 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CUTTER Systems spol. s r.o. | 1 | 89 799 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 1 465 068 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 527 400 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 117 449 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 2 | 1 255 817 Kč |
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 3 | 599 274 Kč |
| MMN, a.s. | 1 | 326 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CUTTER Systems spol. s r.o. | 6 | 2 181 791 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 19 753 317 Kč |
| IT | 1 | 410 074 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum dopravního výzkumu, v. v. i. | 1 | 19 753 317 Kč |
| Klíč - centrum sociálních služeb, příspěvková organizace | 1 | 410 074 Kč |
| Střední zdravotnická škola, Prostějov, Vápenice 3 | 1 | 10 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CUTTER Systems spol. s r.o. | 3 | 20 173 391 Kč |
| SCANLOCK CZ, spol. s r.o. | 1 | 19 753 317 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 40 | 27 908 892 Kč |
| Zdravotnictví | 20 | 2 231 524 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 181 500 Kč |
| MMN, a.s. | 1 | 72 600 Kč |
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CUTTER Systems spol. s r.o. | 4 | 254 100 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 2 | 174 192 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 174 192 Kč |
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CUTTER Systems spol. s r.o. | 3 | 174 192 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 15 132 409 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum dopravního výzkumu, v. v. i. | 1 | 15 132 409 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SCANLOCK CZ, spol. s r.o. | 1 | 15 132 409 Kč |
| CUTTER Systems spol. s r.o. | 2 | 15 132 409 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CUTTER Systems spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 768 581 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Brno | 1 | 768 581 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CUTTER Systems spol. s r.o. | 1 | 768 581 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 39 | 14 603 047 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 1 | 1 Kč |
| Univerzita Pardubice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CUTTER Systems spol. s r.o. | 2 | 1 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 20 | 7 791 407 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 77 | 3 381 648 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 72 000 Kč |
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 1 | 1 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CUTTER Systems spol. s r.o. | 2 | 72 001 Kč |