Soukromá firma.
| Založeno | 15.06.2009 |
| IČO | 28344642 |
| Datová schránka | cpgr6zx |
Všechny smlouvy: 2 smlouvy za celkem 152 708 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 121 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 31 708 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 2 | 152 708 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků pro dům Hrázka 615/28,30 v Brně | 2 | 152 708 Kč |