Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Akciová společnost. zaniklý subjekt.
| Založeno | 20.03.2009 |
| Zaniklo | 01.11.2022 |
| IČO | 28550901 |
| Datová schránka |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 68 smluv za celkem 6 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
11,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 1 334 388 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 140 742 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 4 | 4 | 1 475 130 Kč |
| 4-Energetická, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 4-Energetická, a.s. | 4 | 1 475 130 Kč |
| Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 3045, Praha 4, Záběhlice | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 72,73 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 2 209 200 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 142 296 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 140 742 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Praha 4, Mendíků 2 | 1 | 2 209 200 Kč |
| Městská část Praha 4 | 7 | 283 038 Kč |
| 4-Energetická, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 4-Energetická, a.s. | 8 | 2 492 238 Kč |
| Ing. Alen Jusić | 2 | 0 Kč |
| Prometheus, energetické služby, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 8 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 4 | 0 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 4 | 2 | 0 Kč |
| 4-Energetická, a.s. | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Alen Jusić | 2 | 0 Kč |
| 4-Energetická, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Vladimír Tomanec | 1 | 0 Kč |
| JUDr. Mgr. Pavel Radovan Viglaský, MPA | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 85,71 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 5 | 140 263 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 4 | 1 | 140 263 Kč |
| 4-Energetická, a.s. | 6 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 4-Energetická, a.s. | 1 | 140 263 Kč |
| Ing. Alen Jusić | 2 | 0 Kč |
| Opus consulting s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společenství vlastníků jednotek Jihlavská 413 a 422, Praha 4 | 1 | 0 Kč |
| PF Energetika s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vladimír Tomanec | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 80,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 5 | 466 971 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 4 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům dětí a mládeže Praha 4 - Hobby centrum 4 | 1 | 322 700 Kč |
| Městská část Praha 4 | 4 | 144 271 Kč |
| 4-Energetická, a.s. | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 4-Energetická, a.s. | 5 | 466 971 Kč |
| Ing. Alen Jusić | 2 | 0 Kč |
| BTA Accounting Services s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PF Energetika s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Diakonie ČCE - středisko Praha | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 76,19 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 11 | 1 092 453 Kč |
| Právní služby | 1 | 94 500 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 6 | 0 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 4 | 6 | 779 753 Kč |
| Dům dětí a mládeže Praha 4 - Hobby centrum 4 | 1 | 312 700 Kč |
| 4-Energetická, a.s. | 14 | 94 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| 4-Energetická, a.s. | 7 | 1 092 453 Kč |
| Ing. Josef Řepa - INSTRUKTA | 1 | 94 500 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 0 Kč |
| Ing. Alen Jusić | 2 | 0 Kč |
| Společenství vlastníků Antala Staška 1018 | 1 | 0 Kč |
| WELIS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| 4-Majetková, a.s. | 1 | 0 Kč |
| PF Energetika s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Milan Růžek | 1 | 0 Kč |
| Zdeněk Findejs | 3 | 0 Kč |