Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 11.11.2009 |
| IČO | 28605004 |
| Datová schránka | pk5fyiw |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 33 smluv za celkem 93 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 3 630 000 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 1 424 932 Kč |
| SLUMEKO, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Piešťanský X-Force a.s. | 3 | 5 054 932 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Písky a jíly | 5 | 77 655 580 Kč |
| Zemědělství | 1 | 60 113 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 7 | 79 791 520 Kč |
| Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje | 1 | 878 444 Kč |
| SLUMEKO, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Piešťanský X-Force a.s. | 10 | 80 669 964 Kč |
| Filut stav, s.r.o. | 1 | 70 478 858 Kč |
| Pazdera s.r.o. | 1 | 70 478 858 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Přírodní zdroje | 2 | 620 730 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 135 355 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravské komunikace, a.s. | 7 | 1 327 413 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Piešťanský X-Force a.s. | 7 | 1 327 413 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Přírodní zdroje | 10 | 3 814 767 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravské komunikace, a.s. | 3 | 1 469 741 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Piešťanský X-Force a.s. | 3 | 1 469 741 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 268 725 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 268 725 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Piešťanský X-Force a.s. | 2 | 268 725 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 9 | 1 217 391 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 3 | 142 492 Kč |
| Oderská městská společnost, s.r.o. | 1 | 63 888 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Piešťanský X-Force a.s. | 4 | 206 380 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 9 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Piešťanský X-Force a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Písky a jíly | 2 | 7 745 331 Kč |
| Právní služby | 1 | 133 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 7 382 331 Kč |
| TS Hlučín s.r.o. | 1 | 363 000 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 1 | 133 100 Kč |
| SLUMEKO, s.r.o. | 1 | 108 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Piešťanský X-Force a.s. | 4 | 7 987 331 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 1 | 133 100 Kč |