Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 08.06.2011 |
| IČO | 28659333 |
| Datová schránka | uax3mdx |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 29 smluv za celkem 17 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 899 129 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 2 | 484 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASbud Česká Republika, s.r.o. | 3 | 1 383 129 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 2 | 3 675 980 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 120 879 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 74 234 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EKOLTES Hranice, a.s. | 2 | 2 152 590 Kč |
| Technické služby, a.s. Slezská Ostrava | 1 | 1 620 190 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 120 879 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 74 234 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASbud Česká Republika, s.r.o. | 6 | 3 967 893 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASbud Česká Republika, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 1 | 1 700 050 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EKOLTES Hranice, a.s. | 1 | 1 700 050 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 2 | 531 190 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASbud Česká Republika, s.r.o. | 4 | 2 231 240 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 1 | 1 700 050 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASbud Česká Republika, s.r.o. | 1 | 76 417 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 930 853 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Miloš Burianec | 1 | 930 853 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| EKOLTES Hranice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASbud Česká Republika, s.r.o. | 3 | 930 853 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TS a.s. | 1 | 105 152 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 78 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASbud Česká Republika, s.r.o. | 3 | 183 152 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 1 | 503 307 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 362 395 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy hl. m. Prahy | 2 | 2 672 285 Kč |
| AGROFACE s.r.o. | 1 | 503 307 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 76 230 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASbud Česká Republika, s.r.o. | 5 | 3 251 822 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 31 | 44 079 770 Kč |
| Dary a dotace | 11 | 9 531 280 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 3 747 370 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 3 747 370 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 2 286 900 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 222 750 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASbud Česká Republika, s.r.o. | 4 | 6 257 020 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 71 | 3 623 950 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 11 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 181 500 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASbud Česká Republika, s.r.o. | 2 | 181 500 Kč |