Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 13.10.2008 |
| IČO | 28679008 |
| Datová schránka | s98tufw |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 43 smluv za celkem 7 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 930 983 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městský obvod Ústí nad Labem-Neštěmice | 1 | 579 672 Kč |
| Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace | 1 | 351 311 Kč |
| Knihovna Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 118 332 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PODLAHY KAREL s.r.o. | 3 | 1 049 315 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 615 426 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 555 360 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PODLAHY KAREL s.r.o. | 5 | 1 170 786 Kč |
| Mateřská škola Dobětice, Ústí nad Labem, Rabasova 3207/45, příspěvková organizace | 1 | 216 084 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 202 610 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 81 273 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace | 1 | 202 610 Kč |
| Mateřská škola, Ústí nad Labem, Karla IV. 1241/41, příspěvková organizace | 1 | 195 281 Kč |
| Domovy pro osoby se zdravotním postižením Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 81 273 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PODLAHY KAREL s.r.o. | 3 | 479 164 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 456 363 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 291 478 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 71 040 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 318 869 Kč |
| Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace | 1 | 291 478 Kč |
| Mateřská škola, Ústí nad Labem, Karla IV. 1241/41, příspěvková organizace | 1 | 137 494 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 2 | 71 040 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PODLAHY KAREL s.r.o. | 6 | 818 880 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 378 429 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 297 574 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 2 | 364 624 Kč |
| Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace | 1 | 297 574 Kč |
| Základní škola Ústí nad Labem, Anežky České 702/17, příspěvková organizace | 1 | 276 794 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 86 105 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PODLAHY KAREL s.r.o. | 5 | 1 025 097 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 359 010 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 62 757 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ústí nad Labem, Anežky České 702/17, příspěvková organizace | 1 | 175 128 Kč |
| Základní škola Ústí nad Labem, Hluboká 150, příspěvková organizace | 2 | 145 201 Kč |
| Domovy pro osoby se zdravotním postižením Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 101 438 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PODLAHY KAREL s.r.o. | 4 | 421 767 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 463 011 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 391 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 264 687 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace | 4 | 502 028 Kč |
| Základní škola Ústí nad Labem, Anežky České 702/17, příspěvková organizace | 1 | 286 524 Kč |
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 1 | 176 487 Kč |
| Domov pro seniory Orlická a Azylový dům pro matky s dětmi, příspěvková organizace | 1 | 153 659 Kč |
| Jesle města Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 103 143 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PODLAHY KAREL s.r.o. | 8 | 1 221 841 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 63 186 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ústí nad Labem, Anežky České 702/17, příspěvková organizace | 1 | 127 238 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 | 63 186 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PODLAHY KAREL s.r.o. | 2 | 190 424 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 70 | 13 407 775 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 157 780 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 99 114 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 | 157 780 Kč |
| Krajská hygienická stanice Ústeckého kraje se sídlem v Ústí nad Labem | 1 | 157 751 Kč |
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 1 | 112 044 Kč |
| Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace | 1 | 99 114 Kč |
| Základní škola Ústí nad Labem, Anežky České 702/17, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PODLAHY KAREL s.r.o. | 5 | 526 689 Kč |