Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 07.06.2010 |
| IČO | 28725972 |
| Datová schránka | ykurzm3 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 38 smluv za celkem 16 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 232 014 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 156 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Ohře, státní podnik | 1 | 232 014 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 156 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OTHERM Teplice s.r.o. | 2 | 388 014 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 2 | 216 900 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 156 246 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 216 900 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 93 539 Kč |
| Integrované centrum pro osoby se zdravotním postižením Horní Poustevna | 1 | 62 707 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OTHERM Teplice s.r.o. | 4 | 373 146 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 2 | 212 527 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Integrované centrum pro osoby se zdravotním postižením Horní Poustevna | 2 | 212 527 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OTHERM Teplice s.r.o. | 2 | 212 527 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 429 546 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 217 050 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 97 854 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola ANGEL v Praze 12 | 1 | 429 546 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 217 050 Kč |
| Integrované centrum pro osoby se zdravotním postižením Horní Poustevna | 1 | 97 854 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OTHERM Teplice s.r.o. | 4 | 744 450 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 29 | 2 955 612 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 5 | 1 143 450 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 313 379 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 212 459 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 5 | 1 143 450 Kč |
| Základní škola a mateřská škola ANGEL v Praze 12 | 1 | 313 379 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 2 | 212 459 Kč |
| Integrované centrum pro osoby se zdravotním postižením Horní Poustevna | 2 | 162 183 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OTHERM Teplice s.r.o. | 10 | 1 831 471 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 2 | 485 325 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 370 775 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 64 239 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 3 | 549 564 Kč |
| Základní škola a mateřská škola ANGEL v Praze 12 | 1 | 273 669 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 97 106 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OTHERM Teplice s.r.o. | 5 | 920 340 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 3 774 104 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 3 186 971 Kč |
| Zdravotní péče | 2 | 563 573 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 6 475 749 Kč |
| Domov pro seniory Bukov, příspěvková organizace | 3 | 591 560 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 485 325 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OTHERM Teplice s.r.o. | 6 | 7 552 635 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 3 184 110 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 171 525 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Teplice | 2 | 3 184 110 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 171 525 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OTHERM Teplice s.r.o. | 3 | 3 355 635 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 118 | 21 512 251 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OTHERM Teplice s.r.o. | 1 | 0 Kč |