Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 04.10.2010 |
| IČO | 28732511 |
| Datová schránka | qe6ur2j |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 89 smluv za celkem 22 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 2 | 226 876 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice | 8 | 1 049 122 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASTUR-KA, s.r.o. | 8 | 1 049 122 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 20 | 2 320 860 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 440 441 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice | 22 | 2 761 301 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASTUR-KA, s.r.o. | 22 | 2 761 301 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 13 | 2 801 082 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice | 13 | 2 801 082 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASTUR-KA, s.r.o. | 13 | 2 801 082 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 10 | 2 572 647 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice | 12 | 3 033 759 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASTUR-KA, s.r.o. | 12 | 3 033 759 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 11 | 2 171 138 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice | 11 | 2 171 138 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Roudnice nad Labem, Školní 1803 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASTUR-KA, s.r.o. | 12 | 2 171 138 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 11 | 1 984 964 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 933 648 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice | 12 | 2 660 870 Kč |
| Základní škola Roudnice nad Labem, Jungmannova 660, okres Litoměřice | 2 | 933 648 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASTUR-KA, s.r.o. | 14 | 3 594 518 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 1 840 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 1 622 671 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Velvary, poskytovatel sociálních služeb | 1 | 1 840 000 Kč |
| Základní škola Roudnice nad Labem, Jungmannova 660, okres Litoměřice | 1 | 937 811 Kč |
| Základní škola Roudnice nad Labem, Karla Jeřábka 941, okres Litoměřice | 1 | 684 860 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASTUR-KA, s.r.o. | 4 | 3 462 671 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 2 | 1 353 615 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Roudnice nad Labem, Jungmannova 660, okres Litoměřice | 1 | 746 195 Kč |
| Základní škola Roudnice nad Labem, Karla Jeřábka 941, okres Litoměřice | 1 | 607 420 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASTUR-KA, s.r.o. | 2 | 1 353 615 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 237 | 50 426 363 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 1 338 393 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Roudnice nad Labem, Jungmannova 660, okres Litoměřice | 1 | 735 692 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Roudnice nad Labem, Školní 1803 | 1 | 602 701 Kč |
| Domov Velvary, poskytovatel sociálních služeb | 1 | 575 000 Kč |
| Gymnázium Roudnice nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASTUR-KA, s.r.o. | 4 | 1 913 393 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 147 | 39 613 445 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Roudnice nad Labem, Jungmannova 660, okres Litoměřice | 1 | 633 132 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Roudnice nad Labem, Školní 1803 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASTUR-KA, s.r.o. | 2 | 633 132 Kč |