Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 06.11.2010 |
| IČO | 28733711 |
| Datová schránka | s9svtf9 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 50 smluv za celkem 7 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 6 | 560 008 Kč |
| IT Hardware | 2 | 228 665 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Podbořany | 10 | 945 324 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| P.A.S. system s.r.o. | 10 | 945 324 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 4 | 731 590 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 228 690 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Podbořany | 7 | 1 277 663 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| P.A.S. system s.r.o. | 7 | 1 277 663 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 197 630 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Podbořany | 2 | 267 969 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| P.A.S. system s.r.o. | 2 | 267 969 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 3 | 572 967 Kč |
| Kamerové systémy | 2 | 364 532 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Podbořany | 7 | 1 144 440 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| P.A.S. system s.r.o. | 7 | 1 144 440 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 170 828 Kč |
| IT Hardware | 1 | 68 451 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Podbořany | 4 | 326 158 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| P.A.S. system s.r.o. | 6 | 326 158 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 10 | 377 520 Kč |
| Kamerové systémy | 1 | 172 605 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Podbořany | 6 | 1 117 680 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 377 520 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| P.A.S. system s.r.o. | 8 | 1 495 200 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 13 | 1 492 995 Kč |
| Telco | 1 | 248 827 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 193 602 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 57 103 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Podbořany | 3 | 485 805 Kč |
| Realitní kancelář L & L s.r.o. | 1 | 248 827 Kč |
| Město Žatec | 1 | 193 602 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| P.A.S. system s.r.o. | 5 | 928 234 Kč |
| Město Podbořany | 1 | 248 827 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 70 | 9 349 025 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Podbořany | 2 | 216 437 Kč |
| Základní škola J. A. Komenského Louny, Pražská 101, příspěvková organizace | 1 | 120 521 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| P.A.S. system s.r.o. | 3 | 336 958 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kamerové systémy | 13 | 2 213 285 Kč |
| IT | 1 | 91 343 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Podbořany, okres Louny | 1 | 91 343 Kč |
| Město Podbořany | 1 | 64 737 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| P.A.S. system s.r.o. | 2 | 156 080 Kč |